Skocz do zawartości
marvolo30

AMD Ryzen Master - Inny program

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wstawilem sobie w komputerze monitorek , w domysle chcialem miec tam monitoring temperatur i taktowan i najmilej jeszcze fps ale to juz egal.

Problem jest taki ze jak uruchomie tam RyzenMastera to te liczniki sa malutkie a miejsca w pierony , moze zna ktos taki programi co by pokazywal to co np RyzenMaster ale w formie bardziej graficznej , no tak zeby mi to na monitorku duuuze wychodzilo , teraz jest czytelne ale jednak szkoda ze marnuje sie miejsce gdzie moglbym np dolozyc jeszcze temperatury z GPU albo cos .

post-251198-15662222805965_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jako odpowiedz pisze zeby odswierzyc, wlasciwie znalazlem juz rozwiazanie , oprogramowanie z Krakena przyszlo z pomoca , jednakze teraz potrzebuje jakos zapchac prawa czesc tego monitorka bo nijak sie nie da zeskalowac tego programu NZXT , moze ma ktos jakis pomysl co tam po prawej umiescic ? Najchetnie jakby mi tam cos pokazywalo FPSy , juz myslalem o jakims Gadgecie jak ten z temperatura zeby pokazywal FPSy ale nie moge czegos takiego znalezc , jakies pomysly , moze indywidualnie jakbyscie wy to rozwaiazali ?

post-251198-15665851750606_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to może i bym korzystał z tego Ryzen Mastera ale brakuje mu funkcji monitorowania w tle chociaż średniej, min., max. temperatury co by go można było zostawić w tle, zagrać w coś a potem sprawdzić różnice, już nie liczę braku innych opcji jak różnice napięć i reszta.

 

Na chwilę obecną najbardziej optymalny jest chyba HWInfo64.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...