Skocz do zawartości
michal13225

[Zamknięty][S] i5-4690K + MSI Z97-G43 + 32GB RAM

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż posiadam zestaw CPU + MOBO + RAM

 

CPU: Intel Core i5-4690K, po delidzie (w zestawie pudełko, chłodzenie BOX), kręcił się na 4.3 GHz

MOBO: MSI Z97-G43

RAM: Kingston KCP316ND8/8, 4x8GB, wersja Low Profile

 

Nadszedł czas pożegnań, wymieniłem platformę na Zen 2 więc pozbywam się 4. generacji Intela. Zestaw oczywiście w pełni sprawny, używany aż do momentu wymiany całej platformy na AM4.

 

Cena jaka mnie interesuje za cały komplet to 900 PLN. Najchętniej pozbyłbym się całości od razu, sprzedaż na części tylko po uzgodnieniu ceny, proszę o PW. Allegro możliwe za dodatkową opłatą równą prowizji, w wypadku wystawienia na allegro wysyłkę Kurierem InPost lub Paczkomatem biorę na siebie. Możliwy odbiór osobisty w Poznaniu po uzgodnieniu przez PW.

 

Zdjęcia, dodałem również zdjęcie ostatniego testu Cinebench z podglądem temperatur-> https://photos.google.com/share/AF1QipMTcd4C5HUUm4nCDTFE8P9tfd70USFyuRy8YmuxC3LDF2NAKurCyjvA_0QyFhImPQ?key=UDlNTUxFblhyTVIwNklXbldOUFVUNlZmVDRobUVR

 

EDIT: Do zestawu dorzucam zbędne mi karty rozszerzeń. Soundblaster Audigy 4 oraz Kontroler USB 3.0 na PCIe x1 (Płyta główna miała pewne problemy z urządzeniami USB, głównie z dyskami twardymi które wymagały dodatkowego zasilania. Peryferia typu myszki, klawiatury, karty audio USB, karty Bluetooth USB, adaptery padów od X360, huby USB, stacje dokujące na dyski twarde z zewnętrznym zasilaniem działają bez problemów. Stawiam, że problemem była nie sama płyta co mój zasilacz)

Edytowane przez michal13225

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...