Skocz do zawartości
Elzulninho

Smartfon do 3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć poszukuje smartfonu do 3000zł. Teraz miałem przez 2 lata LG G6 ale już zamula strasznie. To na czym najbardziej mi zależy, w kolejności od najważniejszego:

1) Dobry aparat

2) Bateria

3) Przekątna ekranu porównywalna do LG G6 (5.7)

4) Żeby posłużył mi ze 3 lata ( i tutaj pojawia się pytanie czy nie lepiej iphone niż android)?

5) Design , Wydajność

 

 

Na razie mam w głowie takie smartfony :

-Samsung Galaxy s10 plus,

-Iphone XR

-Iphone 8 plus ,

-Huawei P20 Pro ,

-Samsung Galaxy Note 9,

-Huawei P30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xr kup, zobacz sobie srodowisko apple a dalej rzuc okiem w kierunku oneplusa ale zwyklego nie pro, bo pro ze wzgledu na ekran nie ma cudownej baterii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również oddaję głos na iPhone XR :). Z tego, co mi wiadomo, to jeden z najdłużej pracujących na baterii iPhone’ów. Myślę, że spełnia wszystkie wymagania :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten iphone XR trochę mało poręczny moim zdaniem ponad 75mm szerokości plus prawie 200g wagi , jest dość ciężki. Zwracam na to uwagę ale być może to nie ma znaczenia dla autora, ja jestem na tym punkcie wyczulony.

 

Ja zaproponuje Huawei P30 , dobry kompromis pomiędzy tym co oferuje a baterią i wielkością , jest znacznie poręczniejszy i lżejszy od ww. telefonów. Kolejny to Honor 20 pro , jest ciut większy od P30 , bardzo ciekawy smartfon z świetną baterią. Jak coś z poza stajni Huawei to może One plus 7 ?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak przedstawiaja sie zdjecia na XR w porownaniu do huaweia p30 czy galaxy s10? Jest jakas mocno widoczna roznica w jakosci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak przedstawiaja sie zdjecia na XR w porownaniu do huaweia p30 czy galaxy s10? Jest jakas mocno widoczna roznica w jakosci ?

 

szału nie ma , iphone ma tylko 1 aparat a inne 3 a nawet 4 aparaty. Obiektyw tele jest bardzo przydatny a szeroki kąt jeszcze bardziej, Z głównego aparatu w dzień fotki będą porównywalne na wszystkich 3. W nocy Huawei raczej wygra . Do tego Iphone ma słabawy aparat do selfie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten aparat do selfie nei ejst taki zły, jak autorowi zależy na telefonie na kilka lat, to jest jeden słuszny wybór iphone i będzie miał wsparcie na długo i spokojnie 3 lata podziała bez zamulania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...