Skocz do zawartości
DonZord

Laptopik do giercowania do 2800 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

potrzebuję wsparcia przy wyborze modelu laptopa do grania. Nie ukrywam ze chciałybm na tym sprzęcie pograc w CYBERPUNKA 2077 (najnizsze detale - wiadomo). Studencki budżet wynosi jakies 2800 zł. Wiem ze w tej cenie nie wyrwe nic nowego, więc raczej celuję w używki. Jakimi modelami warto jest sie zainteresować?

 

Czy konfiguracja GTX1050 lub GTX1050ti (4bg pamieci własnej); intel i5; 8gb Ramu bedzie okej?

 

Pozdrawiam,

Donzord

Edytowane przez DonZord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisz budżet w tytule tematu, aby temat był zgodny z regulaminem działu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX'a 1050 wyrwiesz z nówek, ale moim zdaniem może to być za mało do Cyberpunka, lepiej się "zabezpieczyć" i uderzyć w min. 1050Ti, a najlepiej szukać laptopa z 1060-siątką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem wiem że najlepiej to by było PC z RTXem złożyć :D

 

Jednak mam ograniczony budżet. Faktycznie może dorwę jakaś 1050ti w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Acer Aspire. Dobry laptop, tani. Na ten moment na spokojnie można na nim grać nawet w tytuły z tego roku(na najniższych). W tej cenie o cyberpunku raczej musisz zapomnieć. Tak mi się wydaje.

 

Acer Aspire 7 i5-8300H/8GB/256SSD FHD 1050Ti - za 2 999,00 zł

 

2. HP pavilion. Podobny, lecz masz +1TB HDD na dane. Ponoć strasznie głośny, ale na słuchawkach nie słychać, Acer chyba lepszy wybór.

 

HP Pavilion Power i5-8300H/8GB/240+1TB GTX1050Ti - za 2 949,00 zł(Obecnie na promocji)

 

Nie wiem jaka grafa do cyberpunka pewnie minimum 1060 albo 1660 Ti. Możesz ewentualnie poczekać z zakupem i odłożyć jeszcze trochę hajsu, tak do 3,5k albo najlepiej do 4k i wtedy chyba będzie już lepiej. Ewentualnie możesz rozważyć zakup laptopa na raty, wtedy bierzesz już takiego na którym na bank pójdzie ten Cyberpunk, tylko spłacasz 2 lata minimum i wyjdzie drożej niż jakbyś zebrał kwotę i kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...