Skocz do zawartości
ziomek5303418

Iphone SE nie chce się ładować

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem otóż, użytkuje telefonem Iphone SE i problem polega mianowicie na tym, że do dnia dzisiejszego telefon normalnie się ładował, ale po południu wówczas gdy chciałem podłączyć telefon do ładowarki to telefon nie chciał się ładować.

2 miesiące temu miałem podobny problem z telefonem, że nie chciał się ładować lecz oddałem go do naprawy i powiedzieli, ze port USB do ładowania był w paprochach itd.

Czyściłem teraz telefon wydłubywałem wykałaczką z portu USB brudu, mało, ale troszkę było i spróbowałem podłączyć do ładowarki co nie przyniosło żadnych rezultatów.

I zwracam się teraz z prośbą o waszą pomoc forumowicze.

W jaki sposób mogę naprawić telefon, aby spowrotem zaczął się ładować? Dodam iż telefon na 100% ma sprawną ładowarkę, gdyż moja kuzynka ma taki sam model telefonu i podłączyła pod moją ładowarkę i wszystko działało.

Na załączonym zdjęciu jak widać, gdy odłącze kabel od ładowania wyświetla się znak kabla oraz błyskawicy, a gdy podłącze, znak podłączenia kabla i błyskawicy znika.

post-611367-1566239731325_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zazwyczaj sie dzieje jak masz zasyfiony port. Wymiana gniazda ładowania w iPhone na szczescie nie jest droga, ani skomplikowana, tylko nastepnym razem trzeba uważać, nie zamoczyć gniazda i dopuścić do zabrudzenia, nie próbować samemu czyścić zbyt gleboko bo rozwalisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...