Skocz do zawartości
Mysciak

Msi 7667 Radeon hd7770

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam taki problem, mianowicie kupiłem radeona hd7770 i zamontowałem go na płycie msi 7667 procesorze i3 2100

Karta nie daje obrazu mianowicie w zależności czy podłączam pod HDMi czy VGA mam komunikat cable not sonnected albo no signal.

Czy możliwe, że płyta nie współpracuje z kartą?

Na jakimś prehistoycznej starej karcie obraz jest i wszystko działa.

W ogóle też nie widzę za bardzo na internecie updatu biosu do tej płyty.

Na filmie poniżej gościu ma trochę inną płytę tj. 7728 i modyfikuje sobie biosa.

 

Jakieś pomysły?

Z góry dziękuję za wszelkie rady

 

PS. Póki co nie aktualizowałem za bardzo tego, bo karta chyba powinna startować mimo wszystko chociaż?

Edytowane przez Mysciak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź To (Link)

 

Edit: Moze tutaj tez się czegos dowiesz.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam taki problem, mianowicie kupiłem radeona hd7770 i zamontowałem go na płycie msi 7667 procesorze i3 2100

Karta nie daje obrazu mianowicie w zależności czy podłączam pod HDMi czy VGA mam komunikat cable not sonnected albo no signal.

Czy możliwe, że płyta nie współpracuje z kartą?

Na jakimś prehistoycznej starej karcie obraz jest i wszystko działa.

W ogóle też nie widzę za bardzo na internecie updatu biosu do tej płyty.

Na filmie poniżej gościu ma trochę inną płytę tj. 7728 i modyfikuje sobie biosa.

 

Jakieś pomysły?

Z góry dziękuję za wszelkie rady

 

PS. Póki co nie aktualizowałem za bardzo tego, bo karta chyba powinna startować mimo wszystko chociaż?

Przecież napisałem abyś do 100zł kupił hd 5770 .... na tej płycie mediona nie działa hd 7770, 7750, 5570, gts 450 8800gt i z tego co pamiętam niektóre modele r7 2x

 

jedyna szansa odpalić tą kartę to przez riser ns pci-e x1 ale to będzie wąskie gardło i nie za bardzo jest sens

Jak chcesz tanio uruchomić tego kompa to kup sobie tą płytę główną 30zł....https://allegro.pl/oferta/plyta-glowna-dell-optiplex-390-sff-0f6x5p-lga1155-8371437698 da się ją normalne odpalić i włożyć do budy ATX sam posiadam jedną sztukę i sprawuje się dobrze. Tylko trzeba sobie zrobić do pinów włącznik i zamienić przewody na wentylatorze przesuwając o 1 pin wszystkie aby działała regulacja PWM na chłodzeniu

Edytowane przez klimatyzator66554

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ms-7667 to płyta mediona, z którą dużo kart nie jest kompatybilnych - pech chciał, że akurat hd7770 też

jak chcesz zostawić sobie płytę to wymień kartę na coś starszego, jak kolega wyżej napisał, ewentualnie kup gtx750ti, ta powinna z tą płytą działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ms-7667 to płyta mediona, z którą dużo kart nie jest kompatybilnych - pech chciał, że akurat hd7770 też

jak chcesz zostawić sobie płytę to wymień kartę na coś starszego, jak kolega wyżej napisał, ewentualnie kup gtx750ti, ta powinna z tą płytą działać

 

Dzieki wszystkim za pomoc. A jakbym chcial sprzedac to z 50zl dostane raczej za ta plyte?

 

To czyli musze zmienic albo plyte albo grafike?

 

Jakbym kupil MSI760GM-P23 + Phenom 945( bo mam niedaleko od siebie z odbiorem) to juz nie powinno byc problemow i powinno wszystko dzialac?

 

Ewnetualnie czy skoro Geforcy sa mniej problematyczne to czy GTX 660 by dzialal czy ze wzgledu na to, ze to jest stary bios nie ma takiej pewnosci?

Edytowane przez Mysciak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...