Skocz do zawartości
Wyindywidualizowany

Dwa smartfony ~1200zł oraz ~400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Potrzebuję waszej pomocy w wyborze dwóch smartfonów z systemem Android. Na jeden mam ~1200zł - dla nastolatka, więc główne zastosowanie to gry. Dotychczas używał jakiegoś wynalazku na Windows Phone. Drugi za ~400zł dla kobiety, która dotychczas używała wiekowego, klawiaturowego Sony Ericksona, więc przesiadka na dotyk może być delikatnym szokiem. W grę wchodzą tylko nówki sztuki.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nastolatka Pocohpone F1 o ile starczy budżetu , typowy telefon dobry do gier ale mający też inne plusy. Jeżeli nie ten to może Xiaomi Mi A3 , ma dobry procesor i baterie , ekran ma mniejsza rozdzielczość co na korzyść w grach.

 

Do 400zł to polecę Xiaomi Redmi 7A i cięzko będzie o coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazam oba wybory za optymalne, przy czym mi a3 mozna zejsc nizej na redmi note 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazam oba wybory za optymalne, przy czym mi a3 mozna zejsc nizej na redmi note 7

 

mozna ale wydaje mi sie ze A3 z racji rozdzielczosci da kopa gierką , do tego ma ciut szybszy proc i czysty android zapewni tez odrobine więcej RAM i dłuższe działanie na baterii. Wydaje mi się że warto pod tym względem dopłacić do A3. Najlepszy i tak będzie pocophone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Potrzebuję waszej pomocy w wyborze dwóch smartfonów z systemem Android. Na jeden mam ~1200zł - dla nastolatka, więc główne zastosowanie to gry. Dotychczas używał jakiegoś wynalazku na Windows Phone. Drugi za ~400zł dla kobiety, która dotychczas używała wiekowego, klawiaturowego Sony Ericksona, więc przesiadka na dotyk może być delikatnym szokiem. W grę wchodzą tylko nówki sztuki.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za sugestie.

Xiaomi Redmi 7A (test w mojej stopce), tylko cena w PL to ok. 500zł ale warto, w chińskim sklepie banggood lub gearbest od 300zł. Do 1200zł w Chinach brałbym Xiaomi Mi9T(1100zł), jeżeli z polskiej dystrybucji to Xiaomi Redmi Note 7. Dlaczego obydwa Xiaomi? Pierwszy ze względu na ceną i możliwości, które oferuje, a drugi ze względu na wydajność do gier i dużą baterię.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...