Forum PCLab.pl: Dwa smartfony ~1200zł oraz ~400zł - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Dwa smartfony ~1200zł oraz ~400zł

#1 Użytkownik jest niedostępny   Wyindywidualizowany 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 20 Sierpień 2019 - 08:46

Witam.

Potrzebuję waszej pomocy w wyborze dwóch smartfonów z systemem Android. Na jeden mam ~1200zł - dla nastolatka, więc główne zastosowanie to gry. Dotychczas używał jakiegoś wynalazku na Windows Phone. Drugi za ~400zł dla kobiety, która dotychczas używała wiekowego, klawiaturowego Sony Ericksona, więc przesiadka na dotyk może być delikatnym szokiem. W grę wchodzą tylko nówki sztuki.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za sugestie.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Above 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2019 - 09:17

Dla nastolatka Pocohpone F1 o ile starczy budżetu , typowy telefon dobry do gier ale mający też inne plusy. Jeżeli nie ten to może Xiaomi Mi A3 , ma dobry procesor i baterie , ekran ma mniejsza rozdzielczość co na korzyść w grach.

Do 400zł to polecę Xiaomi Redmi 7A i cięzko będzie o coś lepszego.

#3 Użytkownik jest niedostępny   xede 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2019 - 09:46

uwazam oba wybory za optymalne, przy czym mi a3 mozna zejsc nizej na redmi note 7

#4 Użytkownik jest niedostępny   Above 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2019 - 09:57

Zobacz postxede, o 20 Sierpień 2019 - 10:46, napisał(a):

uwazam oba wybory za optymalne, przy czym mi a3 mozna zejsc nizej na redmi note 7

mozna ale wydaje mi sie ze A3 z racji rozdzielczosci da kopa gierką , do tego ma ciut szybszy proc i czysty android zapewni tez odrobine więcej RAM i dłuższe działanie na baterii. Wydaje mi się że warto pod tym względem dopłacić do A3. Najlepszy i tak będzie pocophone.

#5 Użytkownik jest niedostępny   xtn 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2019 - 12:47

Zobacz postWyindywidualizowany, o 20 Sierpień 2019 - 08:46, napisał(a):

Witam.

Potrzebuję waszej pomocy w wyborze dwóch smartfonów z systemem Android. Na jeden mam ~1200zł - dla nastolatka, więc główne zastosowanie to gry. Dotychczas używał jakiegoś wynalazku na Windows Phone. Drugi za ~400zł dla kobiety, która dotychczas używała wiekowego, klawiaturowego Sony Ericksona, więc przesiadka na dotyk może być delikatnym szokiem. W grę wchodzą tylko nówki sztuki.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za sugestie.

Xiaomi Redmi 7A (test w mojej stopce), tylko cena w PL to ok. 500zł ale warto, w chińskim sklepie banggood lub gearbest od 300zł. Do 1200zł w Chinach brałbym Xiaomi Mi9T(1100zł), jeżeli z polskiej dystrybucji to Xiaomi Redmi Note 7. Dlaczego obydwa Xiaomi? Pierwszy ze względu na ceną i możliwości, które oferuje, a drugi ze względu na wydajność do gier i dużą baterię.

Ten post był edytowany przez xtn dnia: 20 Sierpień 2019 - 12:48

Strona 1 z 1