Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodze z takim pytaniem: czy jest monitor, ktory przy uzyciu funkcji PBP mozna podzielic tak: https://imgur.com/a/asnTuVN? Chodzi mi o to zeby wyswietlic obraz z konsoli tak aby byl w formacie 16:9 i zamiast pasow po bokach wykorzystac pozostale miejsce jako wyswietlacz uzywany przez komputer. Wiem tylko ze da sie takie monitory podzielic na pol. Jest ktos kto posiada taki monitor i moze dla mnie taka funkcje sprawdzic? Ewentualnie prosilbym o link do takiego tematu. Moj budzet na taki monitor to +/- 3000zł. Jesli by sie taki znalazl to interesuje mnie 3440x1440, 34 cale i najlepiej zakrzywiony ekran. Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inne, ale przy konfiguracji TV_SAT+stary_PC_Radek_HD7750-1GB mimo, że część gier da się odpalić i oglądać jednocześnie TV w okienku, to przy wyjściu do pulpitu ekran windowsowy potrafi durnieć. Ergo: sprawdzaj konkretną konfigurację.

W moim monitorze są tylko podziały 50:50 i okienko większe/mniejsze w wybranym rogu. Okienko będąc w prawym NIE zasłania elementów sterujących jak [X], zostawia wolny pasek. Mam na dzieję, że za kilka dni przetestuję z nowym kompem i grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie funkcje monitora tylko programowe ;) Windows 10 chyba to ma. Nie to poszukać czegoś z darmowych programów

 

Zobacz Samsung S34J550WQUX kosztuje tylko 2 tys z ekranem VA i 75hz + 3440 x 1440

 

No i wygląda że ma to co ciebie interesuje

Picture by Picture

Funkcja Picture-by-Picture wyświetla jednocześnie treści z dwóch urządzeń zachowując ich oryginalną rozdzielczość. Wystarczy podłączyć drugi komputer, laptop lub urządzenie mobilne, aby podzielić ekran i z łatwością realizować wiele zadań.

 

Picture in Picture

Funkcja Picture-in-Picture pozwala pozbyć się drugiego monitora, nawet przy jednoczesnej realizacji kilku projektów. Rozmiar drugiego obrazu można zmienić nawet o 25% i umieść go w dowolnym miejscu ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Picture by picture to funkcja monitora, nie chodzi mi o dwa okna w windowsie tylko rozlozenie dwoch zrodel obrazu (np hdmi+DP) nie widzialem zeby w jakimkolwiek monitorze byla mozliwosc zmiany rozmiaru tych zrodel, tylko podzielenie na dwie polowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie funkcje monitora tylko programowe ;)

To nie są funkcje programowe tylko hardwarowe. Jedno źródło to może być np. TV Sat a drugie podgląd CCTV. Komputer fizycznie odłączony od monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem u siebie i nie ma możliwości regulacji PBP 2/3. Jest jedynie 1/2 w philipsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...