Skocz do zawartości
Elstyko

Telefon do 1000 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zacznijmy od tego ,ze swiatem telefonow nie zbyt sie interesuje,a moj stary telefon strasznie zamula. Zalezy mi na dobrej baterii, w miare dobrej wydajnosci i zywotnosci, aparat jest dla mnie ostatnia kwestia na ktora zwracam uwage. Budzet podany w tytule ,lecz jesli doplata +/- 100 zl bedzie duzym skokiem to nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xiaomi mi a3 idealnie wpisuje sie w budzet, chyba ze cos taniej to redmi note 7, przyczym mi a3 ma ekran o nizszej rozdzielczosci wiec bateria dluzej pochodzi i nowszy procek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, ewentualnie z Chin za 1100zł Xiaomi Mi9T.

Dla lubiących Samsungi A40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Mi A3 , mam go przed soba i mam Mi 9 SE i uważam że Mi A3 nie jest zły , ekran może jest tylko HD ale kolorki ma bardzo ładne i generalnie telefon robi bardzo dobre wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jestem zdecydowany na tego Mi A3.Chyba ze macie jeszcze inne propozycje. Skad polecilibyscie zamowic? Zeby w razie jakis komplikacji nie bylo problemu z zwrotem czy reklamacja i cena tez byla jak najnizsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jestem zdecydowany na tego Mi A3.Chyba ze macie jeszcze inne propozycje. Skad polecilibyscie zamowic? Zeby w razie jakis komplikacji nie bylo problemu z zwrotem czy reklamacja i cena tez byla jak najnizsza.

Chińskie smartfony najlepiej kupować na 2 sposoby. Bezpośrednio z Chin, banggood, gearbest, geekbuying, żeby było tanio lub w PL z oficjalnej polskiej dystrybucji np. x-kom, MM itp... Nie będę podawał nazwy sklepu na "p" ale poszukaj na forum problemy z gwarancją na Xiaomi w jednym ze sklepów w PL, jego nazwa pojawia się już w kilku przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honor 8x

- dobrze wykonany

- wydajny

- spora bateria

Edytowane przez adam32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proline unikaj, problemy z reklamacją.

 

Poza tym zwróć uwagę na ekran mi a3, najlepiej obejrzyj na żywo, ja nie byłbym w stanie używać tego telefonu, 282ppi z pentile to tragiczna pixeloza.

Edytowane przez ShaDow_Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redmi note 7

- wydajny

- spora bateria

Nie polecam, już pisałem. Ekran jest może fajny na papierze, ale na żywo jest mydło, strasznie niskiej jakości. Przez sam ekran przekreślam ten telefon. Jak ktoś ma wątpliwości co do moich osadów, to niestety miałem ten telefon, mogę dać link do aukcji na allegro gdzie pozbyłem się tego szrotu. Najwazniejsze wady - mydlany ekran, zerowa widoczność w słońcu, kiepski aparat, gcam wcale cudów nie czyni, kiepskie wykonanie, ten plastik sprawia wrażenie taniego i telefon "pracuje", do tego bateria nie trzyma szczególnie długo jak na swoją pojemność. Generalnie brałbym jakiś G7 albo wyżej zalinkowanego Honora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest smartfon za 2000 - 3000 zł / też go widziałem, mówię o Redmi Note 7 w tej cenie około 800 zł to moim zdaniem świetny wybór.

Za 1000 zł

Meizu 16x

- amoled

- dobre zdjęcia robi

- dobre wykonanie

- dobre głośniki

- wydajny

Edytowane przez adam32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem zdecydowany na tego mi a3,lecz troche poczytalem i sam nie wiem.Troche odstrasza mnie ekran ,bo w samym temacie nie napisalem ,lecz duzo czasu z korzystania z telefonu to ogladanie yt itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prywatnie brałbym Honora 8x ma największy ekran FHD+ i cena też jest atrakcyjna moim zdaniem za to co on oferuje.

Edytowane przez adam32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze sam nie wiem co mam brac.Zdecydowany jestem na jakis telefon z tej dwojki redmi note 7 a honor 8x. Chociaz co kazda opinie mam coraz wiekszy problem z wyborem.

Edytowane przez Elstyko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat bateria, żywotność i wydajność jest najbardziej po stronie mi A3. Idź do sklepu zobacz ekran. Moim zdaniem nie jest tak źle poza rozdzielczością ma super kolorki w końcu to AMOLED . Żywotność dlatego że to nowy telefon z Android One wiec teoretycznie pewne aktualizacje przez 3 lata. Jak nie lubisz dużych i ciężkich telefonow to też jego plus .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź redmi note 7 i nie będziesz żałował lub honora 8x, o mi a3 zapomnij ten ekran to tragedia chyba że ktoś jest ślepy i mu nie przeszkadza.

Edytowane przez ShaDow_Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nova 3 z bardzo mocnym procesorem Kirin 970.

 

jak ta nova to pewne źródło to ten telefon zamiata wszystko do 1000zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińskie smartfony najlepiej kupować na 2 sposoby. Bezpośrednio z Chin, banggood, gearbest, geekbuying, żeby było tanio

Ty tak na poważnie? Może taniej, ale mogą doliczyć cło... Wtedy wychodzi co w polskiej dystrybucji. Do tego, telefon przyjdzie po miesiącu, i będzie uwalony? To co wysyłka, do Chin(na Twój koszt, co z cłem i wysyłką to już jest się w plecy, niż kupić u Nas) i kolejne dwa miesiące w pupie... Tylko opisuję przypadki jakie mogą być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego trzeba zamawiac z zrodla ktore wysyla opcja bez VAT albo daje na to gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie? Może taniej, ale mogą doliczyć cło... Wtedy wychodzi co w polskiej dystrybucji. Do tego, telefon przyjdzie po miesiącu, i będzie uwalony? To co wysyłka, do Chin(na Twój koszt, co z cłem i wysyłką to już jest się w plecy, niż kupić u Nas) i kolejne dwa miesiące w pupie... Tylko opisuję przypadki jakie mogą być.

To oddaj na gwarancję do polskiego pseudo sklepu z gwarancją "sklepową" lub "serwisową" to się zdziwisz jak Ci ją uznają.

Obecnie przesyłka idzie 2 tygodnie, a niektóre chińskie sklepy mają już swoje magazyny w PL lub na terenie EU i masz paczkę w 2-3 dni.

Zamawiam w Chinach 8-10 smartfonów rocznie i trochę innych rzeczy. Nigdy nie przyszło mi nic uszkodzonego i nigdy żadnych dodatkowych opłat nie zapłaciłem. W Chinach płacisz PayPalem i jesteś przez nich dobrze chroniony. Poza tym kupuje się w sprawdzonych sklepach, a nie u byle kogo na ali.

Smartfony z Chin przychodzą oryginalnie zafoliowane, a u nas wielokrotnie pootwierane pudełka. Przynoszą Ci rozpakowane smartfony, niby ze względów bezpieczeństwa... zamiast ewentualnie otwierać przy kliencie.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarezerwowalem sobie Nokie 8 Sirocco za 999zł z rtv euro agd. Czy jest coś lepszego w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...