Skocz do zawartości
blankname

[Operator][Taryfa] Dla człowieka, który w taryfie na kartę wydaje max 50 zł/3 miesiące

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jesteście w stanie polecić mi jakiegoś operatora/taryfę, który pozwoli mi nie wydawać więcej niż 50 zł na min 3 miesiące? Aktualnie Orange Free na kartę - mam pakiet danych ważny rok (jednorazowa opłata 30 zł) a 50 zł na 3 miesiące wydaję na rozmowy i sms-y. Czasem starcza nawet na 4 miesiące.

Abonament odpada - nie dość, że ceny wysokie, to jeszcze płatność co miesiąc (zrozumiałbym, gdyby było to max 15 zł/m-c).

Jeśli chodzi o sam transfer - wykorzystuję około 2-5 GB miesięcznie (raczej mniej, niż więcej).

Jakieś info jeszcze wam potrzebne? :E

 

Dlaczego szukam? Potrzebuję drugiego numeru :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minimalnie co wiem to nju mobile to 19 zl + dodatkowa karta wychodzi 28 na 2 numery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Virgin Mobile i któryś z pakietów mini np mini 9 zł / mc. Co miesiąc odnawialne 1 Gb ineternetu, 300 smsów i 300 minut rozmów. (albo uboższy pakiet mini 3 zł / mc)

 

Plus jak skończy się internet to aktywowanie pakietu "za pół darmo" 1Gb za 1 zł. Takich pakietów można użyć parę razy w ciągu trwania pakietu mini (bo ten aktywowany internet nie trwa 30 dni, tylko do momentu odnowienia się miesięcznego pakietu mini). Spokojnie idzie się zmieścić w 50 zł/3 m-c. Nawet lepiej, zależy jaki mini pakiet wybierzesz i jak często będziesz dokupować internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...