Forum PCLab.pl: [Operator][Taryfa] Dla człowieka, który w taryfie na kartę wydaje max 50 zł/3 miesiące - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

[Operator][Taryfa] Dla człowieka, który w taryfie na kartę wydaje max 50 zł/3 miesiące Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   blankname 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 20 Sierpień 2019 - 13:23

Hej,
Jesteście w stanie polecić mi jakiegoś operatora/taryfę, który pozwoli mi nie wydawać więcej niż 50 zł na min 3 miesiące? Aktualnie Orange Free na kartę - mam pakiet danych ważny rok (jednorazowa opłata 30 zł) a 50 zł na 3 miesiące wydaję na rozmowy i sms-y. Czasem starcza nawet na 4 miesiące.
Abonament odpada - nie dość, że ceny wysokie, to jeszcze płatność co miesiąc (zrozumiałbym, gdyby było to max 15 zł/m-c).
Jeśli chodzi o sam transfer - wykorzystuję około 2-5 GB miesięcznie (raczej mniej, niż więcej).
Jakieś info jeszcze wam potrzebne? :E

Dlaczego szukam? Potrzebuję drugiego numeru :P

#2 Użytkownik jest niedostępny   xede 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Sierpień 2019 - 13:27

minimalnie co wiem to nju mobile to 19 zl + dodatkowa karta wychodzi 28 na 2 numery

#3 Użytkownik jest niedostępny   Wybredniak 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 27 Sierpień 2019 - 19:47

Może Virgin Mobile i któryś z pakietów mini np mini 9 zł / mc. Co miesiąc odnawialne 1 Gb ineternetu, 300 smsów i 300 minut rozmów. (albo uboższy pakiet mini 3 zł / mc)

Plus jak skończy się internet to aktywowanie pakietu "za pół darmo" 1Gb za 1 zł. Takich pakietów można użyć parę razy w ciągu trwania pakietu mini (bo ten aktywowany internet nie trwa 30 dni, tylko do momentu odnowienia się miesięcznego pakietu mini). Spokojnie idzie się zmieścić w 50 zł/3 m-c. Nawet lepiej, zależy jaki mini pakiet wybierzesz i jak często będziesz dokupować internet.

Strona 1 z 1