Skocz do zawartości
ppawel26

Rtx 2070 cewki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem że temat piszczących cewek był poruszany milion razy, ale u mnie to brzęczenie pojawiło się nagle bez wcześniejszych objawów. Wczoraj wieczorem jeszcze grałem i nie było słychać żadnych dźwięków z komputera, a już dzisiaj prawdopodobnie karta zaczeła tak brzęczeć pod obciążeniem jak stary telewizor kineskopowy i jest to niesamowicie irytujące. Gdy zminimalizuje grę to dźwięk natychmiast ustaje, próbowałem zrobić uv i dźwięk jest tylko delikatnie cichszy. Dodam jeszcze że jak odpalę bfv z ray tracingiem to gra zaczyna tak freezowac że nie da się grać. Więc mam pytanie czy to brzęczenie może być spowodowane wadliwym zasilaczem? Zasilacz to cm g650m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro wiesz że był poruszany wielokrotnie to wiesz że na piszczące cewki nie ma reguły :E

 

ED: w zasadzie to niby chodzi o stosunek ceny do jakości, ktoś powie że palit jest tańszy i ma 3 lata gwarancji zamiast 2 a karta msi jest 7 stówek droższa a mniej się do tego podkręca

 

apparentl_qswawpa.png

Edytowane przez klimatyzator66554

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem że temat piszczących cewek był poruszany milion razy, ale u mnie to brzęczenie pojawiło się nagle bez wcześniejszych objawów. Wczoraj wieczorem jeszcze grałem i nie było słychać żadnych dźwięków z komputera, a już dzisiaj prawdopodobnie karta zaczeła tak brzęczeć pod obciążeniem jak stary telewizor kineskopowy i jest to niesamowicie irytujące. Gdy zminimalizuje grę to dźwięk natychmiast ustaje, próbowałem zrobić uv i dźwięk jest tylko delikatnie cichszy. Dodam jeszcze że jak odpalę bfv z ray tracingiem to gra zaczyna tak freezowac że nie da się grać. Więc mam pytanie czy to brzęczenie może być spowodowane wadliwym zasilaczem? Zasilacz to cm g650m

 

 

Jak wiesz ze temat był poruszany milion razy to powinieneś wiedzieć ze cewki nie zawsze piszczą od początku,Piszesz ze piszczenie jest z karty a pytasz o wadliwy zasilacz? Co ma piernik do wiatraka? Nie karta nie piszczy przez zasilacz. Zasilacz tez może piszczeć, ale piszczenie karty nie ma nic wspólnego z zasilaczem, piszczą zazwyczaj osobno, jak im się żywnie podoba.

 

Cześć, chce ktoś kupić 2x4 gb używane, sprawne ramy ADATA 8GB 3200MHz XPG Z1 CL16 na gwarancji 16 m-scy z opakowaniem?

 

Jeśli tak to macie link, można się dogadać w sprawie ceny :)

 

https://allegro.pl/o...dPlacedToSeller

 

Kosztowały:

 

490 zł w x-komie

 

Link: https://www.x-kom.pl...cl16-2x4gb.html

Przestań spamować forum, od tego jest specjalny dział Sprzedam -Raport

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...