Forum PCLab.pl: Rtx 2070 cewki - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Rtx 2070 cewki Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   ppawel26 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 20 Sierpień 2019 - 14:26

Witam wiem że temat piszczących cewek był poruszany milion razy, ale u mnie to brzęczenie pojawiło się nagle bez wcześniejszych objawów. Wczoraj wieczorem jeszcze grałem i nie było słychać żadnych dźwięków z komputera, a już dzisiaj prawdopodobnie karta zaczeła tak brzęczeć pod obciążeniem jak stary telewizor kineskopowy i jest to niesamowicie irytujące. Gdy zminimalizuje grę to dźwięk natychmiast ustaje, próbowałem zrobić uv i dźwięk jest tylko delikatnie cichszy. Dodam jeszcze że jak odpalę bfv z ray tracingiem to gra zaczyna tak freezowac że nie da się grać. Więc mam pytanie czy to brzęczenie może być spowodowane wadliwym zasilaczem? Zasilacz to cm g650m

#2 Użytkownik jest niedostępny   klimatyzator66554 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2019 - 14:39

skoro wiesz że był poruszany wielokrotnie to wiesz że na piszczące cewki nie ma reguły :E

ED: w zasadzie to niby chodzi o stosunek ceny do jakości, ktoś powie że palit jest tańszy i ma 3 lata gwarancji zamiast 2 a karta msi jest 7 stówek droższa a mniej się do tego podkręca

Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez klimatyzator66554 dnia: 20 Sierpień 2019 - 14:49

#3 Użytkownik jest niedostępny   Sary 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2019 - 16:01

Zobacz postppawel26, o 20 Sierpień 2019 - 15:26, napisał(a):

Witam wiem że temat piszczących cewek był poruszany milion razy, ale u mnie to brzęczenie pojawiło się nagle bez wcześniejszych objawów. Wczoraj wieczorem jeszcze grałem i nie było słychać żadnych dźwięków z komputera, a już dzisiaj prawdopodobnie karta zaczeła tak brzęczeć pod obciążeniem jak stary telewizor kineskopowy i jest to niesamowicie irytujące. Gdy zminimalizuje grę to dźwięk natychmiast ustaje, próbowałem zrobić uv i dźwięk jest tylko delikatnie cichszy. Dodam jeszcze że jak odpalę bfv z ray tracingiem to gra zaczyna tak freezowac że nie da się grać. Więc mam pytanie czy to brzęczenie może być spowodowane wadliwym zasilaczem? Zasilacz to cm g650m

Jak wiesz ze temat był poruszany milion razy to powinieneś wiedzieć ze cewki nie zawsze piszczą od początku,Piszesz ze piszczenie jest z karty a pytasz o wadliwy zasilacz? Co ma piernik do wiatraka? Nie karta nie piszczy przez zasilacz. Zasilacz tez może piszczeć, ale piszczenie karty nie ma nic wspólnego z zasilaczem, piszczą zazwyczaj osobno, jak im się żywnie podoba.

Zobacz posteterix1337, o 20 Sierpień 2019 - 16:38, napisał(a):

Cześć, chce ktoś kupić 2x4 gb używane, sprawne ramy ADATA 8GB 3200MHz XPG Z1 CL16 na gwarancji 16 m-scy z opakowaniem?

Jeśli tak to macie link, można się dogadać w sprawie ceny :)

https://allegro.pl/o...dPlacedToSeller

Kosztowały:

490 zł w x-komie

Link: https://www.x-kom.pl...cl16-2x4gb.html

Przestań spamować forum, od tego jest specjalny dział Sprzedam -Raport

Ten post był edytowany przez Sary dnia: 20 Sierpień 2019 - 16:03

Strona 1 z 1