Skocz do zawartości
DjXbeat

MSI Radeon RX 580 8GB Armor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie na sprzedaż mam używaną kartę graficzną MSI Radeon RX 580 8Gb Armor. Karta jest w 100% sprawna, NIGDY nie kopała! Służyła jedynie do gier! Jestem jej 2 właścicielem i używam jej od lutego 2019r gdzie kupiłem ją razem z całym zestawem komputerowym z odbiorem osobistym w Bydgoszczy. Poprzedni właściciel kupił kartę w salonie X-kom Bydgoszcz głównie do gier. Ja odkupiłem od niego cały zestaw łącznie ze sprzedawaną karta graficzną.

Karta jest na 3 letniej gwarancji liczonej od 6.07.18 czyli jeszcze prawie całe 2 lata. Niestety karta była dość głośna i łapała wysokie temperatury dlatego zmieniłem na karcie pastę termoprzewodzącą co skutkowała uszkodzeniem stickera gwarancyjnego (widoczne na zdjęciu). Możliwe, że nie będzie z tym problem w razie gwarancji ewentualnie można zdobyć taki sticker.

Z ważnych informacji - karta ma 1366Mhz przy 1.15v, OC rdzenia nie robiłem, UV stabilne 1290Mhz 1.0v (Wiedźmin 3). Pamięci +200Mhz.

Do karty dołączam fakturę + paragon.

 

Karta SPRZEDANA.

 

WMr8aOu.gif

 

U3Eyb9Q.gif

 

ze4yN4N.gif

 

 

Cena - 449zł + kw

Możliwe allegro ale doliczam prowizję

Nie wysyłam za pobraniem.

 

EDIT

Do moderatorów. Proszę o usunięcie poniższego posta nie związanego z moim ogłoszeniem

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...