Skocz do zawartości
DyndaS

LG 32QK500-W - IPS, 32", 1440p, 75Hz, FreeSync, VESA, 1099 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio zainteresował mnie monitor LG 32QK500-W. Niestety recenzji brak. Opinii użytkowników w sumie też niezbyt, a i z tymi to wiadomo jak też bywa.

 

Zastanawiam się co to warte, ale ogólnie wygląda bardzo ciekawie. Obecnie cena 1099 zł w wielu sklepach, lecz mam wrażenie, iż jeszcze może 100-200 zł spaść z czasem.

 

Czy jest tu jakiś posiadacz owego modelu lub ktoś wie coś więcej na temat tego monitora?

 

pr_2019_4_15_14_44_40_657_00.jpg

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by był lepszy od AOC 32:

https://www.mor ele.net/monitor-aoc-q3279vwfd8-4671262/

 

lepszy może być ten, a niewiele droższy:

https://www.proshop.pl/Monitor/Samsung-27-Monitor-CFG7-Series-C27FG73FQU-Czarny-1-ms-AMD-FreeSync/2611810?utm_source=skapiec&utm_medium=cpc&utm_campaign=pricesite

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AOC nie ma VESA i to jest problem.

 

Mowa o 32" 1440p IPS, a linkujesz droższego samsunga 27", 1080p, VA i do tego zakrzywiony co jest w mojej opinii ogromną wadą.

 

 

Edit.

Jest też jakaś jedna opinia PL z euro:

 

wszystko ko 75hz 2k inne dodatki do podstawowych graczy działają. dla mnie zbyt jasny i zbyt dużo kontrastu w podstawowych ustawieniach ale wszystko można konfigurować i zapisywać. Zamontowany na ścianie bardzo ładnie się prezentuje oryginalna stopa też jest stabilna i masywna. Monitor dobrze zapakowany na czas transportu przez producenta. Mój egzemplarz ma bardzo równomierne podświetlenie i 0 martwych pixeli więc satysfakcja jeszcze większa. Ghosting i smużenie dla zwykłego użytkownika niewyczuwalne.
Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...