Skocz do zawartości
forresty

Jak dobrać folię do tego telefonu?

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem telefon - francuski marketowiec więc folli i innych akcesoriów w kraju się nie dostanie, ale przyzwoity więc go sobie zostawię. Chciałbym jakoś dopasować do niego folię ale nie mam pojęcia co kupić żeby w miarę pasowało. Telefon wygląda tak:1211013369.jpg

Jeszcze mu dokładnie suwmiarką nie wymierzałem ekranu, ale interesuje mnie kwestia tych czujników po boku słuchawki. Dziurka na głośniczek to wiadomo że musi byc otwarta w folii, ale te czujniki to tez muszą mieć otwory? Telefon ogólnie ma wymiary 70,5x141mm. Trzebaby jeszcze dokładnie szybę pomierzyć, ale nie wiem czy tak się dokładnie dopasuje z innych modeli i czy nie czeka mnie zakup jakiejś uniwersalnej folii i docinanie. niestety nie mam sklepu pod ręka żeby podejść i pomierzyć. Może kupić coś co pasuje na szer/dł i uciac górą tuż pod linią słuchawki?

 

ps. szer szybki to 6.7, wys. 13,8

Edytowane przez forresty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliżoną budowę i wymiary ma Xiaomi Redmi 4. Poszukaj na allegro szkła/folii na niego i powinno pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki model wyświetla Ci się w informacjach o telefonie w ustawieniach? Może na Aliexpress uda się coś znaleźć :).

 

EDIT Wyszukiwanie obrazem w Google mówi, że jest to Essentielb Wooze i5 (8 Go ?). Niestety na Aliexpress widzę tylko etui :(.

Edytowane przez zireael7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki model wyświetla Ci się w informacjach o telefonie w ustawieniach? Może na Aliexpress uda się coś znaleźć :).

 

EDIT Wyszukiwanie obrazem w Google mówi, że jest to Essentielb Wooze i5 (8 Go ?). Niestety na Aliexpress widzę tylko etui :(.

 

Tak to wooze. Na moje potrzeby przyzwoity telefonik. Aktualizacja do android7. Nawet jakby było na aliex to folijki bym nie tarabanił aż stamtąd. Kupię tą folię od redmi 4a tylko powiedzcie mi czy te czujniki mogą być przykryte folią czy nie bo jak nie to po prost utnę całość pod słuchawką bo i tak nie wytnę dziurek tak dokładnie. Zresztą nie sądzę aby i słuchawka idealnie w otwór trafiła, ale generalnie długość i wysokość prawie idealnie pasują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wooze. Na moje potrzeby przyzwoity telefonik. Aktualizacja do android7. Nawet jakby było na aliex to folijki bym nie tarabanił aż stamtąd. Kupię tą folię od redmi 4a tylko powiedzcie mi czy te czujniki mogą być przykryte folią czy nie bo jak nie to po prost utnę całość pod słuchawką bo i tak nie wytnę dziurek tak dokładnie. Zresztą nie sądzę aby i słuchawka idealnie w otwór trafiła, ale generalnie długość i wysokość prawie idealnie pasują

Jak nie będą pasowały otwory to odetniesz górny pasek folii, który je przykrywa. Czasami folie zamiast wyciętych otworów mają wyciętego "notcha" i wtedy folia po bokach dochodzi do samej góry ekranu, a po środku jest poniżej czujników i kamery.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak myślałem. Moze wytnę właśnie takie wcięcie. Dzięki za radę bo nie jest prosto znaleźć dokładne wymiary szybek. ja się na tym nie znam bo jakoś smartfonami się nie interesuję i używam do podstawowych potrzeb, ale gdzieś znalazłem wymiary redmi 4a i róznica to będzie 1-2mm więc akceptowalna. Mój jest ciut szerszy i dłuższy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...