Skocz do zawartości
typowynudziarz

Myszka do 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaka jest warta kupna myszka do 100zł? wiem że najlepszym wyborem jest logitech g102 bo ma super sensor w tej cenie jednak kupiłem ją i mając duże dłonie kładąc je na przyciskach często prawy lub lewy sam mi się naciska co w grach jest irytujące, sama myszka super , lubię takiej wielkości myszki bo dobrze je "czuje" ale tak jak pisałem lubię też palce opierać o przyciski a te za łatwo tu się klikają same niepotrzebnie, więc raczej ją sprzedam i szukam czegoś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem po taniości A4TECH A60 i nie narzekam. Kupiłem ją w okolicach 30 zł nówkę sztukę z uszkodzonym pudełkiem na allegro o tutaj, moze znajdziesz tam coś dla siebie.

 

30f2e1c01fc2.jpg

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy panowie czytali, że ta myszka nie odpowiada autorowi topica?

 

W tym budżecie ta też w sumie jest ok. Cougar Minos X3

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy panowie czytali, że ta myszka nie odpowiada autorowi topica?

 

W tym budżecie ta też w sumie jest ok. Cougar Minos X3

 

Posiadam Cougara minos X3 i myszka jest solidna, ma fajny patent z przełącznikami dpi i częstotliwością odświeżania pod spodem. Jedyną wadą jest scroll i to że jest duża, wolna przestrzeń przez którą wlatuje kurz. Ale pomimo tego polecam tą myszkę. Ewentualnie polecam CA Gaming Margay CA-1033 na pmw3360. W kształcie przypomina Zowie i jest ergonomiczna. Do tego lepszy sensor niż w Minos X3 i sterowniki, których do tej pierwszej nie ma.

Edytowane przez amnum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No, ona miałą jeszcze jakąś dobrą promkę chyba za 88 ziko na BTS, chyba już się skończyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była promka na BTS faktycznie na morelach ale widzę , że i tak cena nieco niższa niż u konkurencji - 119 pln

Myszka naprawdę niezła z sensorem PIXART 3310DH i wytrzymałymi przyciskami OMRON

https://www.m orele.net/mysz-dream-machines-dm1-pro-dm1-pro-773602/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno DM1 Pro się często psuje, z tego co ludzie piszą. Lepiej wziąć coś na lepszym sensorze. Sprawdź opinie o tej: CA Gaming Margay CA-1033 na x-komie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam msi gm40 biała, używana 3 minuty , kupiona z xkom , leży już miesiąc w kartonie . Dla mnie jest za wąską A mam duże ręce. Rival 310 też jest dla mnie lekko mały, stary rival był akurat . Jak chcesz to mogę ja puścić za 75zl + kw . Poczytaj sobie o niej najlepiej . Powiem tyle że na plus jak dla mnie, fajnie chodzą przyciski , kabel elastyk w oplocie i sensor na moje pracuje tak samo jak w rivalu 310 . Nie odczułem gubienia celownika po przepięciu myszek . A sprawdzalem na 800dpi i sens 1.1 w cs go , podkładka dm

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...