Skocz do zawartości
jasteck

Dysk SSD ADATA XPG Gammix S5 1TB

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał do czynienia z tym dyskiem : Dysk SSD ADATA XPG Gammix S5 1TB?

Zamierzalem wymienić mój hdd z laptopa na crucial 1 Tb ale potem zobaczyłem ze dysk na m2 jest kilka razy szybszy i pomyślałem ze może lepiej kupić 1tb na złączu m2. Obecnie mam crucial 275. Znalazłem tego adata ale ponoć firma jest słaba. Ktos może do radzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria adata xpg przez długi czas była takim małym hegemonem na swoim podwórku i nie polecało się do domowych zastosowań w zasadzie nic innego. Najczęściej polecane były dyski z serii Dysk ADATA XPG SX8200 PRO, które są chyba o stówkę droższe w wersji 1TB od twojego wyboru, ale za to znacznie wydajniejsze.

 

Szczerze mówiąc, tego Gammixa widzę pierwszy raz na oczy i w tej chwili nie mam czasu zrobić jakiegoś researchu, ale jeśli chodzi o sama firmę, adata'y nie należy się bać. Wręcz przeciwnie. Zapracowali sobie na bardzo dobre opinie. Na głównej były przez ostatnie 2-3 miesiące testy kilku dobrych propozycji. Możesz sobie tam pokopać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria adata xpg przez długi czas była takim małym hegemonem na swoim podwórku i nie polecało się do domowych zastosowań w zasadzie nic innego. Najczęściej polecane były dyski z serii Dysk ADATA XPG SX8200 PRO, które są chyba o stówkę droższe w wersji 1TB od twojego wyboru, ale za to znacznie wydajniejsze.

 

Szczerze mówiąc, tego Gammixa widzę pierwszy raz na oczy i w tej chwili nie mam czasu zrobić jakiegoś researchu, ale jeśli chodzi o sama firmę, adata'y nie należy się bać. Wręcz przeciwnie. Zapracowali sobie na bardzo dobre opinie. Na głównej były przez ostatnie 2-3 miesiące testy kilku dobrych propozycji. Możesz sobie tam pokopać.

dzieki za szybka odpowiedz. szukalem jakis recenzji ale tylko niemiecki youtube ale i tak byl malo merytorzyczny. Wystraszylem sie temperatur na dyskach ssd i stad ten z radiatorem. Czy odczuje roznice jak go kupie jako dysk systemowy zamiast crucial ssd 275. idea jest taka aby wyalic dysk hdd z laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...