Skocz do zawartości
marion26

Wiedzmin 2 Bohater spowalnia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam procesor Athlon 64x2 5200+,grafikę Invidia 9600 gt,2 g ramu i zasilacz chieftec 400w.Mój problem polega na tym,że jak Gerald chodzi,to co chwile tak jakby czas spowalniał i bohater też spowalnia.Dzieje się to co sekundę,może dwie,cyklicznie i w każdej lokacji.Nie ma ścin,blokowania gry,ani innych problemów.Gram na najniższych ustawieniach.Bez uberpróbkowania.Czytałem,że spełniam minimalne ustawienia.Nie wiem,czy ma to znaczenie,ale Gerald jest przeciążony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to czy spełniasz czy nie spełniasz minimalnych to w przypadku wieśka specjalnie nic nie zmienia, gra jest po prostu słabo zoptymalizowana u mnie ze wszystkim na ultra chodzi gorzej/tak samo jak wiedźmin 3 na max z hw więc cudów nie oczekuj. Klatki masz stałe czy skoki co chwilę? wrzuć screena z wykorzystania cpu i gpu i ramu. Aczkolwiek obstawiam że gpu nie wyrabia. W jakiej rozdzielczości grasz?

 

Przeciążenie geralta wpływało chyba tylko na to, że nie mógł on biegać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPU powinno dawać radę,wszak na minimalnych 2,2 mhz powinno dać radę.Scinki mogłyby być,a tu tylko spowalnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wrzuć screena z msi afterburner podczas gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na takim kompie, kiedyś na nv 550ti, core duo coś tam i 4G ram wiedzmin 2 był nie grywalny nie zależnie od ustawień, też spowolnienia choć raczej nie aż tak wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Zainstalowałem MSI Afterburner i lekko podkręciłem kartę.O dziwo przestało spowalniać bohatera.Temperatury ok.Mało miałem czasu na grę,ale w weekend potestuje jeszcze.Dam znać,jak to wyszło .Wrzucę screeny z MSI afterburnera.Dzięki.

 

Po potestowaniu MSI Afterburnerem zauważyłem pewną rzecz.Jeśli użycie GPU jest na poziomie 70-80 % gra nie spowalnia,nawet jeśli mam mało FPS.Ale jak mam 99% użycia GPU,to właśnie wtedy spowalnia i FPS-y spadają do 18-21.Czasem z 80% użycia GPU robi się 99% po wyjściu z ekwipunku bohatera.Pasty wymienione,temperatura GPU 57 stopni i nie skacze.Reszta jest ok(użycie CPU i temperatury).Zaznaczam,że na starej karcie grafiki było tak samo(spowalnianie).

Edytowane przez marion26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...