Skocz do zawartości
Henry(k)

Co klasy Samsung S27R750QEUX z normalną podstawką?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy widział ktoś coś klasy Samsung The Space S27R750QEUX ale z normalną podstawką, albo chociaż możliwością zaadoptowania jakiejś? Potrzebuję jednak obracanie monitora i regulacji wysokości bez zmiany odległości.

Właśnie mam aktualnie EIZO S2231W z taką podstawą i strasznie cierpię z tego wyboru jaki dokonałem (blisko ściana).

 

Potrzebuję 27 cali z rozdzielczością 2560x1440 (WQHD, nie 4k), płaski, z dwoma wejściami cyfrowymi i na matrycy VA. 32 cale za duży (mam ekran na wyciągnięcie ręki).

Nie gram. Oglądam filmy, zdjęcia, rysuję CAD/programuję PLC.

 

IPS'y są tak denne że kategorycznie odpadają w jakiejkolwiek postaci i jakiejkolwiek cenie, wystarczy że skusiłem się na totalnego śmiecia, telewizor od LG 55SK8500 na IPS którego niewiele oglądam, bo się wieczorem po prostu nie da na ten beznadziejny, z wbudowanym "inteligentnym" cloudingiem, obraz patrzeć (przynajmniej na prądzie oszczędzam).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IPS'y są tak denne że kategorycznie odpadają w jakiejkolwiek postaci i jakiejkolwiek cenie

EIZO Prominence z praktycznie idealną czernią też? ;) Nie oceniałbym wszystkich IPS, po jakimś nieudanym modelu telewizora. CLouding widziałem też na PVA w telewizorze SONY EX720 40".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma prostych 27" 1440p VA z podstawą.

 

Trzeba iść w 32" lub 34" 1440p 21:9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wejdę więc w jakieś 24 cale FHD VA, bo 1680x1050 to trochę mało się zrobiło i brakuje mi drugiego wejścia cyfrowego. Przy okazji 2 cale więcej.

 

EIZO Prominence, jasne, już biorę Panie ;)

Ale widać, że da się zrobić porządnego IPS ale po chorobę jak 99% gospodyń domowych nie widzi różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...