Skocz do zawartości
Mental97

Głośna pompa chłodzenia wodnego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja obudowa to Be quiet 600 pure orange, chłodnica jest zamontowana na przodzie, rury ledwie co dochodzą do procesora. Jest to chłodzenie silentum pc navis 280 rgb które chłodzi Athlon II 630. Przez pierwsze dni chłodzenie działało całkiem dobrze jednak było czasami słychać działanie pompy. Teraz słychać ją prawie cały czas. Oddać na gwarancję? I czy przyjmą chłodzenie jeśli nie mam paragonu? Mam tylko dane przelewu i potwierdzenie przelewu.A jednak znalazłem fakturę, wydaje mi się że powinna wystarczyć .

Edytowane przez Mental97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja troche, ale jeśli pompka brzęczy to trzeba oddać na gwarancje. Zgłoś bezpośrednio do SPC, to zawsze skraca czas realizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakbyś opisał ten odgłos? bo może źle dokręciłeś albo coś się obluzowało i przenosi wibracje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro rozbiorę i jeszcze raz założę, dźwięk pompy w załączniku, słaba jakość nagrywałem z telefonu ;) Jednak nie mogę wgrać załącznika...tak jest napisane "Błąd Nie masz uprawnień by wgrywać ten rodzaj pliku"

Edytowane przez Mental97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie założyłem pompę i nic to nie dało, no nic, trzeba będzie wysłać na gwarancje. Mimo wszystko dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...