Skocz do zawartości
Vache

Obudowa pod kraken x62, potrzebna pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Jak w temacie. Składam nowego PC, poniewaz stary zostaje w domu rodzinnym.

Mam tam Fractal Design Arc Midi Tower, gdzie moglem wsadzac AiO, ale kupowana dawno temu i sporo nowych modeli sie pojawilo.

Akurat w tym segmencie nie jestem jakos obeznany i jako, ze chce kupic krakena x62 i moge pozwolic sobie na obudowe do 900-1000 zeta to prosilbym o pomoc.

Chcialbym, aby miala okno, byla oczywiscie w typie Midi Tower. Zadnych innych preferencji nie mam. Byloby spoko, gdyby byla wmiare przewiewna, ale nie max glosnosc.

To podobalo mi sie w Arc, bo byla niezlym kompromisem i miescila NHD14 Noctuy, a pozniej AiO.

Znalazlem taki model: fractal-design-define-s2-vision-blackout-midi-tower, gdzie design ok i chyba x62 Kraken by sie zmiescil na gorze, a nie na przodzie, no i ma 4 wentylatory niezle, ktorych nie musialbym od razu wyrzucac i wymieniac. Problem z tym, ze na topie tez jest szklo i nie wiem czy nie musialbym tego usuwac, zeby wsadzic krakena na top obudowy.

 

Czekam na propozycje i z gory dziekuje za odpowiedz.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Vache

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demontaż górnej szybki sprowadza się do wyjęcia tego szkieła z góry i podmienieniu na filtr z zestawu - i wsio.

 

Z innych opcji np. Phanteks Enthoo Luxe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam nzxt h700, świetnie wygląda z krakenem i nie słychać pompki z przodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Dzieki za sugestie. Przyjrze sie tej obudowie, a jak nie to ogarne temat z szybka :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fractal Design Define R6 , pompka 67% fixed ,wentylatory 45% fixed> 800 rpm i panuje cisza obudowa 30 cm od ucha a do tego 28 st w idle.

Blokopompka wygląda zacnie przez przyciemnione okno.

Edytowane przez slawinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Zapdla decyzja, ze pozostane przy S2 i zobacze czy wole z przodu czy na gorze montowanie :D AiO co wyjdzie w praniu.

Edytowane przez Vache

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...