Skocz do zawartości
Threhonir

Problem z portem USB-C

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! ;)

 

Od niedawna mam telefon Moto G7 plus i praktycznie od pierwszego ładowania mam z nim pewien problem, którego nie miałem nigdy z żadnym innym telefonem. Mianowicie za każdym razem jak podłączam go do ładowania telefon zaczyna się ładować i od razu przestaje, po czym znów zaczyna i w takiej pętli może to trwać od kilku sekund do nawet kilku minut, aż w końcu telefon "zrozumie, że jest pod ładowarką" i zacznie się już normalnie ładować. Z kablem i ładowarką jest wszystko w porządku, testowane na innych telefonach. Tylko ten mój potrafi w ten sposób sprawiać problemy, choć czasami zdarzy mu się ładować od razu.

 

Ktoś wie co może być problemem? Nie wiem czy ten model tak już ma czy mam to wysyłać na gwarancję czy może sam coś mogę zrobić.

 

Pozdrawiam, z góry dziękuję za każdą pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel i ładowarkę testowałeś na innych telefonach, a testowałeś inne kable i ładowarki z tym telefonem? USB typu C to niestety standard jedynie końcówki. Co siedzi w środku i jakie są piny to już może być całkiem inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że fabryczny kabel raczej pasuje do telefonu. W każdym razie sprawdzałem z innymi ładowarkami i wygląda to tak samo.

Zauważyłem jeszcze, że problem występuje wtedy, kiedy telefon ma niski poziom baterii. Kiedy jest naładowany to z każdym podłączeniem telefonu od razu rozpoczyna bezproblemowo ładowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...