Skocz do zawartości
OrkiOrkczak

Przerywający internet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem już od dawna z przerywającym połączeniem internetowym, najbardziej przeszkadza to w grach. Internet od zawsze udostępniam ze smartfona poprzez HotSpot mobilny czyli jest to mój router, korzystam z sieci Orange. Problem występował jak mieszkałem w mieście jak i teraz na wsi, aktualnie mam 4 kreski zasięg. Problem pojawia się gdy gram rozgrywkę multiplayer w jakieś grze i czasami właśnie doświadczam zacięć 10 sekundowych, internet jakby na moment traci połączenie, czas jest wystarczający aby mnie zabili przykładowo w jakiejś strzelance.. Ostatnio do laptopa podłączyłem sobie pierwszy raz głośniki zewnętrzne i coś odkryłem, gdy następuje rozłączenie w grze głośniki wydają dźwięk "pi pi pi pi pi", ten dźwięk jest również wtedy gdy na przykład ktoś do mnie dzwoni na telefon lub dostaje sms, wiadomo o co chodzi, działa to jakoś na tych samych falach, to już wiedziałem wcześniej. Domniemam, że w czasie kiedy następuje rozłączenie sieć przyjmuje jakieś dane co powoduje przerwę w dostarczaniu internetu, dodam, że tym czasie nie dostaje żadnego smsa ani połączenia. Problem występuje na obydwu hotspotach (Iphone XS i Meizu MX5) jak i problem występuje jak jestem połączony z siecią T-mobile poprzez router domowy.. na obecnym jak i na starym laptopie. Aczkolwiek udostępniając przez Iphona zacięcia są o 2,3 razy częstsze :hmm: Prosiłbym o rady co tu zrobić albo jakie urządzenia kupić które mogłyby pomóc :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...