Forum PCLab.pl: Przerywający internet - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Przerywający internet

#1 Użytkownik jest niedostępny   OrkiOrkczak 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 23 Sierpień 2019 - 02:54

Witam

Mam problem już od dawna z przerywającym połączeniem internetowym, najbardziej przeszkadza to w grach. Internet od zawsze udostępniam ze smartfona poprzez HotSpot mobilny czyli jest to mój router, korzystam z sieci Orange. Problem występował jak mieszkałem w mieście jak i teraz na wsi, aktualnie mam 4 kreski zasięg. Problem pojawia się gdy gram rozgrywkę multiplayer w jakieś grze i czasami właśnie doświadczam zacięć 10 sekundowych, internet jakby na moment traci połączenie, czas jest wystarczający aby mnie zabili przykładowo w jakiejś strzelance.. Ostatnio do laptopa podłączyłem sobie pierwszy raz głośniki zewnętrzne i coś odkryłem, gdy następuje rozłączenie w grze głośniki wydają dźwięk "pi pi pi pi pi", ten dźwięk jest również wtedy gdy na przykład ktoś do mnie dzwoni na telefon lub dostaje sms, wiadomo o co chodzi, działa to jakoś na tych samych falach, to już wiedziałem wcześniej. Domniemam, że w czasie kiedy następuje rozłączenie sieć przyjmuje jakieś dane co powoduje przerwę w dostarczaniu internetu, dodam, że tym czasie nie dostaje żadnego smsa ani połączenia. Problem występuje na obydwu hotspotach (Iphone XS i Meizu MX5) jak i problem występuje jak jestem połączony z siecią T-mobile poprzez router domowy.. na obecnym jak i na starym laptopie. Aczkolwiek udostępniając przez Iphona zacięcia są o 2,3 razy częstsze :hmm: Prosiłbym o rady co tu zrobić albo jakie urządzenia kupić które mogłyby pomóc :hmm:

Strona 1 z 1