Skocz do zawartości
Ynex

Głośniki 2.0 z wyjściem na słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

posiadam głośniki Edifier R1700BT. Jakość dźwięku jak dla totalnego amatora, którym jestem, jest powalająca. Poszukuję obecnie głośników 2.0 do komputera w podobnej jakości i cenie, ale takich, które posiadają dodatkowo wyjście na słuchawki. Moje Edifiery niestety takiego nie mają, co bardzo mnie dziwi. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz bardzo dobre głośniki nie wymieniaj ich tylko poszukaj innego rozwiązania :P

Podstawowy przełącznik audio to kosztuje od 30-70 zł i działasz jak chcesz https://www.conrad.pl/p/przelacznik-switch-audio-cinch-speaka-professional-4-porty-1435387

 

Albo masz dobre słuchawki to kup sobie kartę dźwiękową na USB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik na niewiele się zda, bo słuchawki mam douszne. A czy przełącznik się sprawdzi? Szukałem w internecie i jest ciężko na coś sensownego trafić, choć problem używania słuchawek i głośników opisywany jest jako "odwieczny". Przełącznik, który pokazał bRobocap jest na chinche, a ja potrzebuję na minijacki. Dodatkowo jest w nim kilka portów input, a tylko jeden output, a mi potrzeba dokładnie odwrotnie.

 

Co do dodatkowej karty dźwiękowej, to już kiedyś się zastanawiałem, bo używam laptopa, ale nie widziałem takiej z kilkoma portami wyjściowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, słuchawki mam Final E3000C. Na razie chyba pozostanę przy przełączaniu kabli, a w przyszłości może poszukam DAC lub czegoś podobnego. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...