Skocz do zawartości
kozioolek

Salomonowe wyjście.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zmieniłem niedawno platformę z Intela (Realtek ALC 1150 + NE5532) na „biedne” AMD (ALC 892) co niestety pogorszyło jakość dźwięku. Melomanem nie jestem ale nawet moje ISK HP-580 nie grają bez dodatkowego wzmacniacza.

W odmętach internetu znalazłem ustrojstwo FX-Audio D302 Pro , które wydaje się być salomonowym wyjściem, zwłaszcza że potrzebuję również głośników do komputera.

Pytanie brzmi czy lepiej kupić FX-Audio D302 Pro + zestaw monitorów z allegro za max 400 zł. Czy se darować i kupić FX-Audio dac-x3 + zestaw 2.0 za 300 zł ?

Edytowane przez kozioolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych ISKach na 100% będzie Ci brakowało basu z 2.0 za 300-400zł. Pytanie gdzie będą stały, jak rozstawione?

 

Po za tym wszystkie te FX-Audio kupisz na aliexpress za ~100zł, DAC X6 to koszt ok. 180zł. Czekasz zazwyczaj 2-3 tygodnie, wcale nie tak długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem model X6 i jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem model X6 i jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony.

Pewnie na tym się skończy ta rozkminka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jak bardzo zależy ci na słuchawkach a jak bardzo na głośnikach - za kilka stów kombajny -wzmacniacze klasy d/dac + wzmacniacze słuchawkowe będą miały średnie wyjście słuchawkowe.

Do tego czy za 200 czy za 300 nie kupisz dobrych pasywnychkolumn na biurko- albo 600-700zł albo szukasz fajnych używek.

 

 

 

Jak chcesz samego daca+ wzmacniacza słuchawkowego to x6 będzie ok, ale jest sporo innych produktów w tej cenie -np smsl m3, FiiO E10K itp

 

Często na aliexpress (szukaj wysyłki z europejskiego magazynu), gearbest czy nawet amazon.de można je dostać sporo taniej niż z polskiej dystrybucji.

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...