Skocz do zawartości
miauczek16

RTX 2060 super Zotac Mini

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wylicytowałem tą kartę za kwotę 1625 zł, powiedzcie mi proszę czy to był dobrze wybór w tej cenie ? Mało widzę jakichkolwiek testów.

I powiedzcie mi proszę czy nie będzie problemów z gwarancją jeśli karta została zakupiona w morele?

Edytowane przez miauczek16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kupujesz a potem pytasz czy to dobry wybór? Troche nie w tej kolejności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jak karta, może trzymać wyższe temperatury bo posiada 1 wentylator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1800 są inne wersje, więc coś zaoszczędziłeś ale czy to lepszy wybór to zależy czego się oczekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Licytujesz coś potem dopiero pytasz po forach czy dobrze robisz? Powinieneś dostać z miejsca permanentnego bana na alledrogo, morelach i na końcu tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta to szrot - wysokie temperatury i spory hałas. Ale jak już kupiłeś... ;)

Edytowane przez tomcug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można na niej grać ale nie licz na jakieś spektakularne osiągi raczej 80stC na niej to będzie standard.

Karta zaprojektowana przez producenta raczej do pracy biurowej z możliwością renderowania i oglądania filmów w jakości 4k.

Słabo wentylowana obudowa na 100% ugotuje te kartę w kilka minut, dobrze wentylowana pozwoli jej żyć ale nie licz na cichą i bezawaryjną pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Undervolting i do przodu :E

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Undervolting i do przodu :E

 

Co racja to racja ale z mojej strony wolałbym już dołożyć te parę złotych i spać spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Licytujesz coś potem dopiero pytasz po forach czy dobrze robisz? Powinieneś dostać z miejsca permanentnego bana na alledrogo, morelach i na końcu tutaj.

Nigdzie nie napisałem, że nie zamierzam zapłacić. A jedynie czy to był dobry wybór a ty już zrobiłeś polowanie na czarownice... Może od razu do wiezienia na dożywocie.

Edytowane przez miauczek16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja ale z mojej strony wolałbym już dołożyć te parę złotych i spać spokojnie ;)

Ja "undervoltuje" swoją kartę mimo iz ma wystarczające chłodzenie, "undevolting" nie zawsze oznacza zmniejszenie wydajności, a nawet przynosi plusy. Na dobrym undervoltingu karta będzie wyżej boostowac, no i nikt nie powiedział ze przy mniejszym napięciu nie da się osiągnąć dobrego OC.

 

Poza tym dzisiaj wszystko ma zabezpieczenia, karta się nie spali, będzie co najwyżej zbijać taktowania, albo wyłączać/resetować komputer.

 

Nigdzie nie napisałem, że nie zamierzam zapłacić. A jedynie czy to był dobry wybór a ty już zrobiłeś polowanie na czarownice... Może od razu do wiezienia na dożywocie.

 

Nigdzie nie napisałem ze nie zamierzasz, choć jestem w 99% pewien ze jakbyś usłyszał naście niepochlebnych opinii na temat karty, to zrobiłbyś wszystko by się od tej transakcji wymigać. Allegro pełne aukcji wystawianych ponownie bo ktoś tam się nagle wycofał, bo komuś się odwidziało, bo nie sprawdził najpierw co licytuje "a pewnie i tak nie wygram" "zalicytuje dla zabawy".

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że nie zamierzam zapłacić. A jedynie czy to był dobry wybór a ty już zrobiłeś polowanie na czarownice... Może od razu do wiezienia na dożywocie.

 

Link-1, Link-2 "Aukcja wystawiona ponownie. Poprzedni kupujący zrezygnował." :lol2:

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...