Skocz do zawartości
XiaomiGorsze93

Adapter Bluetooth do bezprzewodowego grania z użyciem PS4 CUH-ZCT2E

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam czegoś, co pozwoli mi w końcu spiąć pada od PS4 (model w tytule, CUH-ZCT2E) z bluetoothem i grać bezprzewodowo na komputerze. Obecny pad spina się fajnie i bezproblemowo zarówno przez PS4 input mapper, jak i przez ps4 windows, choć ten pierwszy uważa pada za pada od XONE (ale poza tym chodzi bezproblemowo). Schody zaczynają się przy próbie spięcia pada z komputerem za pomocą bluetootha. Logilink BT0015 durnieje, mimo instalacji sterowników automatycznie przez windowsa, instalacji ręcznej, odinstalowywania przez revo, kombinowania itd, windows 10 1809 x64 professional uparcie nie pozwala mi włączyć bluetooth, ponieważ wg niego nie ma żadnych urządzeń zdolnych do obsługi tej technologii.

Nie mogę także dodać żadnych urządzeń bluetooth, zmienić ustawień modułu bluetooth (nazwy komputera, widoczności itd), ponieważ komputer uparcie twierdzi, że urządzenie nie jest podpięte.

Nie pomaga mi także instalowanie tej małej popierdółki w innych portach usb 2.0/3.0 (przód i tył) - cały czas jest to samo.

Mając na pasku ikonkę bluetooth i możliwość włączenia bluetooth, ta możliwość jest jedynie atrapą - klikanie nic nie daje. Dodatkowo, skrót klawiaturowy alt+s zamiast dać polski ogonek, próbuje mi wmówić, że uruchamia tym bluetooth (dobre sobie :* ). Zmiany w opcji "moje urządzenie" nic nie dają, pulpitowy skrót "blusoleil space" (czy jakoś tak) także nie daje żadnych efektów - tzn komputer myśli, ale nie ma to żadnego odzwierciedlenia w tym, co sie dzieje w systemie.

 

W związku z tym chce sobie dać spokój z jakimś szmelcem i nabyć coś, co do czego będę mieć pewność, że po prostu zadziała bez konieczności kombinatoryki, pierniczenia się po 10x ze sterownikami itd. Najlepiej coś opartego o coś nieco nowszego, niż CSR, które z tego, co sprawdziłem w sieci, w win10 działa zupełnie losowo.

No i żeby oprócz spinania tam bezprzewodowo pada dało się ew. sparować komputer np. z głośnikiem bezprzewodowym.

 

Z góry dzięki za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja bym jednak ze sterownikami coś podziałał, bo ja mam takie budżetowe maleństwo i mi działa.

Odczytywanie jako pad od xboxa to standard :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...