Forum PCLab.pl: GTX 1080 Palit Jetstream - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

GTX 1080 Palit Jetstream

#1 Użytkownik jest niedostępny   Makaveli455 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 24 Sierpień 2019 - 01:13

Witam. Mam nietypowy problem z podkręceniem mojej karty. Przy uruchamianiu ponownym komputera zegary wracają do wartości domyślnych, tak jakby następuje całkowity reset, bo również power supply i voltage wracają do domyślnych wartości, ale za to jak wyłączę komputer, wybierając zamknij, zamiast uruchom ponownie i włącze ponownie komputer, to podkręcenie się nie resetuje, wszystko jest wtedy w porządku. Oczywiście sprawdzałem kartę po podkręceniu na maksymalnym obciążeniu w benchmarkach i grach i nie występują żadne efekty uboczne, artefakty itp. Zresztą podkręciłem ją w MSI afterburner, na bezpieczne wartości, tak żeby nie przesadzić. Problem jest bardzo nietypowy, nie przychodzi mi do głowy żadne logiczne rozwiązanie, więc proszę Was o pomoc. Dzięki i pozdrawiam.

Problem rozwiązany, wystarczyło w MSI afterburner zapisać ustawienia przy starcie windows, gdyby ktoś kiedyś miał taki problem, to trzeba kliknąć w ikonke z logiem windows, która znajduje sie po lewej stronie (startup). Pozdrawiam.

Ten post był edytowany przez Makaveli455 dnia: 24 Sierpień 2019 - 14:08

#2 Użytkownik jest niedostępny   kola01 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 27 Sierpień 2019 - 21:55

Nie "zapisać ustawienia przy starcie windows," tylko ustawić by MSI AB uruchamiał się w tle wraz ze startem systemu (przycisk "startup" na panelu głównym). To przecież oczywiste, że jak program jest wyłączony tzn., że nie działa i tym samym nie działają funkcjonalności, którymi on dysponuje jak np zmiana ustawień GPU.

Oczywiście rozumiem, że dotarłeś do pełnej opcji ustawień taktowania i napięć, uruchamianych po wciśnięciu ctrl+F ?

Strona 1 z 1