Skocz do zawartości
Makaveli455

GTX 1080 Palit Jetstream

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nietypowy problem z podkręceniem mojej karty. Przy uruchamianiu ponownym komputera zegary wracają do wartości domyślnych, tak jakby następuje całkowity reset, bo również power supply i voltage wracają do domyślnych wartości, ale za to jak wyłączę komputer, wybierając zamknij, zamiast uruchom ponownie i włącze ponownie komputer, to podkręcenie się nie resetuje, wszystko jest wtedy w porządku. Oczywiście sprawdzałem kartę po podkręceniu na maksymalnym obciążeniu w benchmarkach i grach i nie występują żadne efekty uboczne, artefakty itp. Zresztą podkręciłem ją w MSI afterburner, na bezpieczne wartości, tak żeby nie przesadzić. Problem jest bardzo nietypowy, nie przychodzi mi do głowy żadne logiczne rozwiązanie, więc proszę Was o pomoc. Dzięki i pozdrawiam.

 

Problem rozwiązany, wystarczyło w MSI afterburner zapisać ustawienia przy starcie windows, gdyby ktoś kiedyś miał taki problem, to trzeba kliknąć w ikonke z logiem windows, która znajduje sie po lewej stronie (startup). Pozdrawiam.

Edytowane przez Makaveli455

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "zapisać ustawienia przy starcie windows," tylko ustawić by MSI AB uruchamiał się w tle wraz ze startem systemu (przycisk "startup" na panelu głównym). To przecież oczywiste, że jak program jest wyłączony tzn., że nie działa i tym samym nie działają funkcjonalności, którymi on dysponuje jak np zmiana ustawień GPU.

 

Oczywiście rozumiem, że dotarłeś do pełnej opcji ustawień taktowania i napięć, uruchamianych po wciśnięciu ctrl+F ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...