Skocz do zawartości
Monte_Christo

Odnowienie subskrypcji Norton Security

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Otrzymałem ostatnio maila z wiadomością, iż kończy się moja subskrypcja na posiadanie produktu Norton. Odnowienie nastąpi 4 września, ale najbardziej zszokowało mnie kwota, bo aż 315 zł, gdzie rok temu zapłaciłem 100 zł.

 

Ktoś używa Nortona i miał podobne doświadczenie?

 

Mam ochotę wyłączyć automatyczne odnowienie i kupić sobie z jakiegoś sklepu produkt z kluczem.

 

Z góry dziękuję za pomoc i sugestie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją sugestią jest nie instalowanie antywirusa w 2019 roku tylko używanie defendera jeśli pracujesz na windows 10, a jeśli na 7 to microsoft essentials. Trzeba tylko wiedzieć w jakie linki nie klikać, gdzie nie wchodzić i czego nie instalować, 300zł(xd) rocznie zostaje w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cześć! Otrzymałem ostatnio maila z wiadomością, iż kończy się moja subskrypcja na posiadanie produktu Norton. Odnowienie nastąpi 4 września, ale najbardziej zszokowało mnie kwota, bo aż 315 zł, gdzie rok temu zapłaciłem 100 zł.

 

Ktoś używa Nortona i miał podobne doświadczenie?

 

Mam ochotę wyłączyć automatyczne odnowienie i kupić sobie z jakiegoś sklepu produkt z kluczem.

 

Z góry dziękuję za pomoc i sugestie!

 

To jakaś cena z kosmosu. Zobacz na oficjalnej stronie Symanteca - klik.

Gdybym na postawie doświadczenia, miał coś zasugerować, to bardziej Kaspersky.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją sugestią jest nie instalowanie antywirusa w 2019 roku tylko używanie defendera jeśli pracujesz na windows 10, a jeśli na 7 to microsoft essentials. Trzeba tylko wiedzieć w jakie linki nie klikać, gdzie nie wchodzić i czego nie instalować, 300zł(xd) rocznie zostaje w kieszeni.

 

 

Używam oczywiście W10. Załóżmy, że zrezygnuję z Nortona, czy bezpieczne będzie działanie na standardowych ustawieniach Defendera, czy trzeba wprowadzać jakieś dodatkowe parametry lub instalować programy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Musisz włączyć i skonfigurować kontrolowany dostęp do folderu, który zapobiega Ransomware.

 

Od czasu do czasu wykonaj skanowanie Emsisoft Emergency Kit, Eset Online Scanner i AdwCleaner.

 

W przeglądarce internetowej zainstaluj uBlock Origin z wszystkimi subskrypcjami CertyficateIT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...