Skocz do zawartości
cvbcvb

Czym sie rozni telefon na Azje vs Europe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dylemat:

 

 

 

Zamierzam kupic telefon LG V40, wielu sprzedajacych posiada go na dystrybucje na rynek azjatycki (w tym wypadku nie mam gwarancji producenta, tylko sprzedajacego - np jakiegos sklepu w Warszawie, na 2 lata). Dodatkowo zauwazylem, jak pytalem wielu sprzedajacych czy telefon jest na rynek europejski czy azjatycki, to : telefon na Azje zawsze jest pare stowek tanszy. Dla przykladu: europejski - 2500zl / na azje - 2100zl.

 

 

Tutaj jeden sprzedajacy lg V40 napisal mi w ten sposob: Telefon bez brandu operatorskiego ,rynek azjatycki , 24 mc gwarancji producenta realizowanej za naszym pośrednictwem (jak mam rozumiec/wartosc takiej gwarancji?) dodatkowo odnosnie roznic miedzy azja/europa napisal mi: "Ewentualnie pasmo B20 800 mhz stosowane w bardzo starych nadajnikach GSM umiejscowionych na głębokiej prowincji i to wszystko wg mnie. "

 

 

Chcialbym was sie doradzic, podpytac jakie sa jeszcze roznice w telefonie na azje/europe poza gwarancja - bo musza byc chyba jakies.

 

 

 

 

 

Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły właśnie brak B20 czy NFC. Czasami też inny soft, zależnie od producenta.

 

Gwarancja sprzedawcy to jakby jej nie było - jedyna sensowna gwarancja to gwarancja producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym was sie doradzic, podpytac jakie sa jeszcze roznice w telefonie na azje/europe poza gwarancja - bo musza byc chyba jakies.

检查手机中的语言

 

Sprawdz, w jakich jezykach masz menu w telefonie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły właśnie brak B20 czy NFC. Czasami też inny soft, zależnie od producenta.

 

Gwarancja sprzedawcy to jakby jej nie było - jedyna sensowna gwarancja to gwarancja producenta.

"24 mc gwarancji producenta realizowanej za naszym pośrednictwem" - jezeli jest tak napisane to tez oznacza ze tak jakby nie bylo gwarancji?

 

Czy brak B20 moze mi przeszkadzac podrozujac po europie?

 

Czym jest NFC?

 

检查手机中的语言

 

Sprawdz, w jakich jezykach masz menu w telefonie

 

 

U sprzedajacego na aukcji jest napisane ze menu w j.polskim.

Edytowane przez cvbcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy brak B20 moze mi przeszkadzac podrozujac po europie?
W praktyce trochę tak. MIeszkam w Irlandii i jadę na B20. ALternatywa to 3G albo EDGE. W miastach jest lepiej, ale w miejscach turystycznych może być tak, że nadają w B20 a ty go nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W praktyce trochę tak. MIeszkam w Irlandii i jadę na B20. ALternatywa to 3G albo EDGE. W miastach jest lepiej, ale w miejscach turystycznych może być tak, że nadają w B20 a ty go nie masz.

 

Ok czyli w skrocie, telefon calkowity INWALIDA, nie warto kupowac.

 

 

Czy dacie rade moze mi podpowiedziec gdzie moge kupic LG V40. Szukam od 2 tyg przegladam codziennie internet i same z azji albo w cenach 2600-3000zl co wedlug mnie jest chore.

 

Bestcena tez nie ma tych telefonow od 2 tyg....raptem pare ogloszen w calym internecie, gdzie samsungow itd sa dziesiatki tysiecy.

 

Chore....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli w skrocie, telefon calkowity INWALIDA, nie warto kupowac.

 

 

Czy dacie rade moze mi podpowiedziec gdzie moge kupic LG V40. Szukam od 2 tyg przegladam codziennie internet i same z azji albo w cenach 2600-3000zl co wedlug mnie jest chore.

 

Bestcena tez nie ma tych telefonow od 2 tyg....raptem pare ogloszen w calym internecie, gdzie samsungow itd sa dziesiatki tysiecy.

 

Chore....

 

https://www.olx.pl/oferta/lg-v40-v405ebw-128gb-nowy-plomba-platinum-gray-szary-CID99-IDyUp9P.html#020ff613f1

https://www.olx.pl/oferta/lg-v40-thinq-dual-sim-128gb-szary-gray-2150zl-CID99-IDB5hyD.html#e9ff479761

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...