Skocz do zawartości
Giro

[3500] Laptop na studia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje laptopa na studia. Laptop będzie głownie wykorzystywany do programowania, czasami także do tworzenia grafiki oraz pogrania w jakieś gry (typu World of Tanks, CS:GO itd.). Wiem, że temat był wałkowany wiele razy, ale możliwe że teraz te droższe laptopy staniały do sumy do jakiej jestem ograniczony czyli ok. 3500zł. Chciałbym podkreślić, że proszę mi nie podsyłać ofert ze strony Komputronik (strasznie się na niej zawiodłem i już nie mam zaufania do niej). Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer Aspire 5 i5-8265U/16GB/512/Win10 MX250 Srebrny za 3199zł

Ma aluminiową obudowę i niezłe czasy pracy na baterii, posiada już 16GB pamięci oraz dedykowaną kartę graficzną w postaci MX250. Aspire ma podświetlaną klawiaturę z wydzieloną sekcją numeryczną. Jest tu też szybki i pojemny dysk SSD PCIe.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer Aspire 5 i5-8265U/16GB/512/Win10 MX250 Srebrny za 3199zł

Ma aluminiową obudowę i niezłe czasy pracy na baterii, posiada już 16GB pamięci oraz dedykowaną kartę graficzną w postaci MX250. Aspire ma podświetlaną klawiaturę z wydzieloną sekcją numeryczną. Jest tu też szybki i pojemny dysk SSD PCIe.

 

Hmm, a będzie może coś w tej cenie (lub trochę powyżke) z nieco lepsza grafiką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP Pavilion Gaming i5-8300H/8GB/1TB/Win10 1050Ti za 3299zł (odnośnie ceny przeczytaj opis produktu - jest akcja powrót do szkoły). Tylko ta akcja nie wiem kiedy się kończy, możliwe że dziś, bo często takie rzeczy są do niedzieli.

 

Normalne i5 (nie to niskonapięciowe), GTX1050Ti, HDD i matryca IPS. Dużo lepsza propozycja niż to wyżej pod względem wydajności w grach.

SSD trzeba dorzucić - zmieścisz się z SSD w 3500.

Jedynie co to bym rozszerzył tutaj ram o kolejne 8GB - to możesz do nich napisać jaki ram tutaj będzie pasował, by pracował w dualu i niech dorzucą do wysyłki i sobie już chyba dasz radę sam zamontować?

 

Ewentualnie z tej samej akcji, już z SSD ale z 1050 bez dopisku Ti: MSI GF63 i5-9300H/8GB/120+1TB/Win10X GTX1050 IPS za 3299zł.

Też ta sama sprawa z ramem tutaj.

Edytowane przez tessir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...