Forum PCLab.pl: P造ta g堯wna x570 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawarto軼i

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie mo瞠sz rozpocz望 nowego tematu
  • Nie mo瞠sz odpowiada w tym temacie

P造ta g堯wna x570 brak problem闚 ?

#1 U篡tkownik jest niedost瘼ny   Silnoreki 

• Gadu豉
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze
  • Post闚: 141
  • Do陰czy: So, 04 Gru 10

Napisany 25 Sierpie 2019 - 09:49

Hej,

S problemy z p造tami B450. Czy du穎 bedzie tych problemow z x570 ? S造szalem np. o problemach z GPU itp. I rozumiem ze jeszcze dlugi czas te problemy beda ? Zawieszajce sie komputery, nie dzialajace niektore gry itp.

Czy kupno plyty pod intel bedzie gwarantem zerowych problemow ? Troche drozej, ale przynajmniej stabilne dzialanie ?

Pozdrawiam

#2 U篡tkownik jest niedost瘼ny   tomyx 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Post闚: 15
  • Do陰czy: Wt, 29 Maj 18

Napisany 25 Sierpie 2019 - 10:07

Czy kupno plyty pod intel bedzie gwarantem zerowych problemow ? Troche drozej, ale przynajmniej stabilne dzialanie ?

Pozdrawiam
[/quote]

No raczej. Na Intelu sk豉dasz i zapominasz.
Atak czerwonych za...3..2..1

#3 U篡tkownik jest niedost瘼ny   badboy141 

• Gadu豉
  • PipPipPip
  • Post闚: 357
  • Do陰czy: Wt, 11 Mar 14

Napisany 25 Sierpie 2019 - 10:23

Z b450 nie ma problem闚 chyba, 瞠 planujesz przej軼ie na ryzeny 3xxx. W tym wypadku najmniej problem闚 ma chyba gigabyte, msi te ju z wi瘯szo軼i problem闚 si upora這. Na x570 najmniej, ma gigabyte, p騧niej asus a najwi璚ej b喚d闚 MSI. Je郵i chodzi o gry to nie dzia豉這 destiny 2, kt鏎e ju naprawili z ages 1.0.0.3 AB. O problemach z gpu nie s造sza貫m, poza jedn osob, kt鏎a kupi豉 kabel niezgodny ze standardem. Osobi軼ie mam starego Asrocka na B350 i po wydaniu oficjalnego bios (agesa 1.0.0.3 ABB) z pocz徠ku sierpnia nie mam ju 瘸dnych problem闚.

Intel aktualnie b璠zie lepszym wyborem dla laika, kt鏎y nie chce si z tym wszystkim bawi i zmienia co chwile biosy. Co nie zmienia faktu, 瞠 gdy ta burza minie lepsze prawdopodobnie b璠zie AMD.

#4 U篡tkownik jest niedost瘼ny   Silnoreki 

• Gadu豉
  • PipPipPip
  • Post闚: 141
  • Do陰czy: So, 04 Gru 10

Napisany 25 Sierpie 2019 - 10:38

Hej, dzi瘯i za odpowiedzi.

Tak, zastanawiam si mi璠zy zestawami z Ryzen lub Intel. Oba zestawy kosztuj tyle samo i te same podzespo造 opr鏂z 3600 + x570 oraz i5 9600k + z3900. Wiem, z Ryzen bedzie troszke wydajniej, ale kto go tam wie co z tymi plytami wymysla.

#5 U篡tkownik jest niedost瘼ny   badboy141 

• Gadu豉
  • PipPipPip

Napisany 25 Sierpie 2019 - 10:57

Za x570 wyjdzie Ci drugie tyle co za procesor, a plusy b璠 niewielkie. Ju lepiej wybra jak捷 b450 z pewnym biosem.

#6 U篡tkownik jest niedost瘼ny   Meme777 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Do陰czy: So, 17 Sie 19

Napisany 25 Sierpie 2019 - 11:13

Mi si taki problem przytrafi na podobno bezproblemowym gigabyte x570 aorus elite. I w徠pi 瞠 to wina biosu.

#7 U篡tkownik jest niedost瘼ny   badboy141 

• Gadu豉
  • PipPipPip

Napisany 25 Sierpie 2019 - 11:35

Zobacz postDisconnecT, o 23 Sierpie 2019 - 18:45, napisa(a):

Karty te s winne, jedne puszczaj zasilanie z DP na szyn PCIe, inne za maj zabezpieczenia.

Generalnie problem polega na tym i przewody DP-DP powinny mie aktywne tylko i wy陰cznie 19pin, gdyby chinole si do tego stosowa造 to problem by nie istnia. ;)

Jeste jak na razie jedyn osob z tym problemem, w dodatku z tego, co pisa貫 problem ust徙i po zmienieniu kabla na odpowiedni.

#8 U篡tkownik jest niedost瘼ny   Meme777 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Do陰czy: So, 17 Sie 19

Napisany 25 Sierpie 2019 - 12:41

Nie wiem czy jestem jedynym z tym problemem. Wystarczy poczyta opinie na forach i amazonie 瞠by zobaczy 瞠 ludzie maja problemy nawet z wystartowaniem komputera na p造tach x570. Ja po prostu znalaz貫m rozwi您anie kt鏎e doprowadza komputer do stanu u篡walno軼i. Ale nie sadze 瞠 jest to rozwi您anie problemu - bo p造ta powinna to wytrzymywa.
Czego nie napisa貫m wcze郾iej to 瞠 testowa貫m na innej karcie graficznej. Komputer startowa ale dwa razy d逝瞠j i p造ta sypa豉 b喚dami d德i瘯owymi (kr鏒ki, d逝gi i kilka kr鏒kich cokolwiek to znaczy). Ten sam problem, troch inny objaw.

Ale tak, z 19 pinowym kablem komputer wygl康a na stabilny i przechodzi r騜ne testy.

Strona 1 z 1
  • Nie mo瞠sz rozpocz望 nowego tematu
  • Nie mo瞠sz odpowiada w tym temacie

1 U篡tkownik闚 czyta ten temat
0 u篡tkownik闚, 1 go軼i, 0 anonimowych