Skocz do zawartości
Qmega

Fifa 20- PS4 czy PC?

FIFA 20  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na co kupić fife 20?



Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry!

Chciałbym kupić fife 20, tylko nie wiem, na którą platformę jest to bardziej opłacalne, interesuje mnie tryb kariery oraz FUT. Wiem że na PC fifa ma lepszą grafikę, więc dla trybu kariery byłoby to bardzo dobrze, ale interesuje mnie też FUT, a słyszałem kiedyś że W FUT Champions na PC jest mniej meczy do rozegrania, co jest trochę wadliwe.

Stąd pytanie do Was jeśli ktoś ma fifę 19 na PC to proszę o odpowiedz, jeśli fifa nie różni się niczym na tych platformach oprócz tej jakości grafiki korzystnej na komputery stacjonarne, to wybiorę właśnie tą platformę.

Z góry dziękuje za pomoc ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fify na PS4 i PC. Od fify 15 roznic brak miedzy platformami. Na konsoli jest chyba wiecej graczy wiec np do sezonow online to lepiej wersje konsolowa. Na PC jest 50 zl tansza gra :E

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fify na PS4 i PC. Od fify 15 roznic brak miedzy platformami. Na konsoli jest chyba wiecej graczy wiec np do sezonow online to lepiej wersje konsolowa. Na PC jest 50 zl tansza gra :E

A jak jest z FUT Champions? Na obu platformach jest taka sama ilość meczy do rozegrania? Bo wiem że w fifie 18, na pc tych meczy było miej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz grać online to tylko PS4, tzn konsola. W takim FUT masz więcej kart, tańsze, łatwiej kupić i baza graczy dużo większa. Na PC pamiętam, żeby złożyć zespół trzeba było wydać grubą kasę, bo tam nadal jest handel monetami. Kart na rynku np 500k a na PS4 jak grałem w Fifę 19 bywało miejscami 4kk jak nie więcej, więc o kupno dużo łatwiej.

Ostatnia moja Fifa na PC to była chyba 18, 19 nie kupiłem, tylko jak zakupiłem konsolę, to nie widzę innej opcji jak granie w Fifę, czy nawet w PES na konsoli.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z FUT Champions? Na obu platformach jest taka sama ilość meczy do rozegrania? Bo wiem że w fifie 18, na pc tych meczy było miej.

 

 

nie gram w FUT wiec sie nie wypowiem. Faktem niezaprzeczalnym jest to ze na konsoli jest wieksza baza graczy ale na PC tez nie ma problemu ze znalezieniem rywala do meczu takze nie przesadzajmy. Wersja pecetowa jest tansza i na pc tez mozna grac padem. Konsola to kanapa duzy tv i jazda. Na kompie to inaczej troche wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pc często ludzie laguja mecze aby w przypadku przegranej mecz nie był zaliczony jest to mega frustrujące czy to Fifa pes. Na PS takich jaj nie ma, do tego pudełko możesz sprzedać jeśli będziesz chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pc często ludzie laguja mecze aby w przypadku przegranej mecz nie był zaliczony jest to mega frustrujące czy to Fifa pes. Na PS takich jaj nie ma, do tego pudełko możesz sprzedać jeśli będziesz chciał

Na PC też jest wersja pudełkowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niczego nie zmienia, trzeba bawić się w oddzielne konta i sprzedaż używanego konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę szkoda bo lubię też sobie pograć w karierę, a na PC (ustawienia ultra) jest lepsza grafika :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...