Skocz do zawartości
Wrakuss

Allegro raty 0 pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam dochod 5k net uop nieokreślony i cos chce za 10k z allegro za te raty.. nigdy rzeczy nie bralem na raty w sumie.. dadzą mi je? Jak nie dadza to sie wku$&ie xd mozna sobie zawyzyc jak cos czy sprawdzaja jakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ratami to loteria. Wypełnij wniosek i złóż, od nikogo się tu nie dowiesz czy Ci dadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We wniosku kredytowym musisz wpisać kwotę swojego dochodu. Następnie partner pożyczkowy może zweryfikować Twój dochód. W tym celu może poprosić Cię o przesłanie wyciągu z Twojego konta lub innych dokumentów dochodowych. Decyzja o przyznaniu pożyczki zależy również od Twojej historii w Biurze Informacji Kredytowej. W przypadku oferty Monedo Now użytkownik zostanie poproszony o nawiązanie połączenia ze swoim kontem bankowym lub przesłanie historii transakcji swojego konta bankowego.

 

Funkcjonalność nawiązania połączenia z kontem bankowym klienta ma zapewnić szybsze przygotowanie oferty i bezpieczny proces dla użytkownika. Dodatkowo, zautomatyzowana technologia zapewnia całkowitą anonimowość i nie jest w stanie zapisywać żadnych poufnych informacji. Dane konta służą tylko do wstępnej oceny zdolności kredytowej w celu zapewnienia zindywidualizowanej oferty dla klienta.

https://dlakupujacych.allegro.pl/zaufane-platnosci/raty

 

Przy małych kwotach (do 1000 zł) często im się nie chce tego robić i jeżeli nie jesteś na jakiejś "czarnej liście", to nie będzie problemu. Powyżej 1000 zł już na pewno w jakiś sposób będą chcieli przeprowadzić weryfikację. Jeżeli masz konto w jednym z banków współpracujących w tym programie to jest szansa, że same zweryfikują dochody jeżeli wpływa tam twoja wypłata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mają nie dać ? Z założenia Twoje zobowiązania nie powinny przekraczać połowy dochodu, więc spokojnie możesz sobie to wziąć na 12 rat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że bez problemu. Nie jest to jakaś zawrotna kwota, więc czemu nie? Wypełnij wniosek, albo odrzucą albo przyjmą, nic nie tracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jest taka mozlwosc bez zawyzania moich dochodu. Bylby przypal gdybym napisal7kmsc a oni by to jakos sprawdzali xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralem ostatnio sprzet na ~9k od kilku sprzedawcow, podobne dochody, mam akurat konto w mbanku ktory moglem wybrac do kredytu, decyzja pozytywna w 3 minuty wiec mysle, ze bez problemu dostaniesz (+ mam jeszcze jeden maly kredyt na allegro wziety z miesiac temu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie raty przydziela algorytm - jak wpiszesz i mi przypasuje to dostaniesz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam dochod 5k net uop nieokreślony i cos chce za 10k z allegro za te raty.. nigdy rzeczy nie bralem na raty w sumie.. dadzą mi je? Jak nie dadza to sie wku$&ie xd mozna sobie zawyzyc jak cos czy sprawdzaja jakos

Przy 5k netto uop to Ci dadzą bez problemu nawet na 20k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralem ostatnio sprzet na ~9k od kilku sprzedawcow, podobne dochody, mam akurat konto w mbanku ktory moglem wybrac do kredytu, decyzja pozytywna w 3 minuty wiec mysle, ze bez problemu dostaniesz (+ mam jeszcze jeden maly kredyt na allegro wziety z miesiac temu)

 

Znowu można wybierać bank?

Brałeś przez stronę klasyczną czy przez apkę?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez strone. Nie wiem od czego wybor zalezy, bralem ten poprzedni kredyt i nie moglem nic wybrac, teraz bralem sprzety i mialem chyba 4 pozycje do wyboru :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...