Skocz do zawartości
ssottup123

Wymagania?

Rekomendowane odpowiedzi

Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC 8GB GDDR6 na moich kartach graficznych zawsze pisało jakie są minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe żeby wykorzystać potencjał karty. Nie mogę się doszukać w tej ;/ wie ktoś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekGLA

nie rozumiem pytania, chodzi o rekomendowane cpu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC 8GB GDDR6 na moich kartach graficznych zawsze pisało jakie są minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe żeby wykorzystać potencjał karty. Nie mogę się doszukać w tej ;/ wie ktoś może?

 

Ja wiem. Nie umieszcza się takich informacji bo na każdym obecnie sprzedawanym sprzęcie można wykorzystać ją w 100%. Wszystko zależy od gier w których ją się wykorzystuje, od ustawień grafiki w tych grach i od rozdzielczości w której się gra. Przykładowo niektóre gry wymagają np większej mocy procesora by wyświetlać duże ilości fps i w takim przypadku jeśli będziesz miał słaby procesor, to mocna karta ci nie jest potrzebna, bo gra nie będzie jej wykorzystywała w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja się nie spotkałem, żeby gdzieś taka informacja była podana :D Jeśli nie masz jakiegoś badziewnego procesora to powinno być git, a nawet na badziewnym w niektórych grach będzie możliwość praktycznie maksymalnego wykorzystania tej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe do karty graficznej :E Tego jeszcze nie czytałem na tym forum :lol2:

Kiedyś na opakowaniach niektórzy producenci pisali że karta działa na pci express/ dodawali info nt. wyjścia wideo etc... może o to chodzi :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...