Forum PCLab.pl: xiaomi - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

xiaomi

#1 Użytkownik jest niedostępny   GreenPasta 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 26 Sierpień 2019 - 13:47

Hej wszystkim. Szybkie pytanka.

1. Czy opłaca się brać mi 9t czekać na mi 9T pro i dopłacać ~~400 zł za raptem lepszy procesor i trochę lepszy aparat? Czy różnica między snapdragonem 730 a 855 jest na tyle widoczna, żeby dopłacać taką kwotę czy nie warto? Dodam, że raczej w gierki grać nie będę, a telefon służyć ma w codziennym korzystaniu (szybkim oraz jak najdłuższym), czasem obejrzeniu czegoś. Czy są jeszcze jakieś widoczne różnice między tymi dwoma telefonami?

2. Czy może lepiej zamiast przyrostka T kupić SE? mi 9 SE jest za bardzo okrojony czy warty swojej ceny?

3. Może polecicie inny telefon? Mi 9 zwykły, albo jakiś asus? Cena 2000 to jest kompletne maximum.

Pozdrawiam

#2 Użytkownik jest niedostępny   sprzetowiec90 

• Departament wkurzania ludzi
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Sierpień 2019 - 14:05

Snap 730 ci w zupelnosci wystarczy.

#3 Użytkownik jest niedostępny   xede 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Sierpień 2019 - 08:52

oneplus 6t

#4 Użytkownik jest niedostępny   Above 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Sierpień 2019 - 09:36

To zalezy od tego co najbardziej potrzebujesz , aparaty mają podobne , baterię różne , wymiary i wagę też. Jeżeli chcesz kompaktowy dobry telefon to mi 9 SE jak najbardziej ale jego bateria starczy na 1 dzień. Jeżeli chcesz wiekszy fon już nie kompaktowy ale z dobra baterią to Mi 9 T jest ok. Reszta to kosmetyka ;)

#5 Użytkownik jest niedostępny   tobislawow 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 28 Sierpień 2019 - 16:22

Mój Asus Zoom S pierdyknął po raz drugi tak więc szczęśliwie przyznano mi zwrot kasy.
Czy Mi 9T ma porównywalny aparat i batarię( wiem że mniejsza, ale może mimo wszystko ciągnie podobnie?)
I jeszcze jedno pytanko co do xiaomi bo z zieleniałem czytając o różnych dystrybucjach, sofcie itp. Czy Ten model z Tego sklepu będzie legitny i jak trza Mój link ?
W Emagu też widziałem ale zdurniałem powtórnie...Kupując Tam, sprzedającym jest Emag czy to tylko pośrednik? Pytam bo tam jakieś inne podmioty są wpisane jako sprzedawcy...??

#6 Użytkownik jest niedostępny   GreenPasta 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 28 Sierpień 2019 - 18:03

Zobacz posttobislawow, o 28 Sierpień 2019 - 16:22, napisał(a):

Mój Asus Zoom S pierdyknął po raz drugi tak więc szczęśliwie przyznano mi zwrot kasy.
Czy Mi 9T ma porównywalny aparat i batarię( wiem że mniejsza, ale może mimo wszystko ciągnie podobnie?)
I jeszcze jedno pytanko co do xiaomi bo z zieleniałem czytając o różnych dystrybucjach, sofcie itp. Czy Ten model z Tego sklepu będzie legitny i jak trza Mój link ?
W Emagu też widziałem ale zdurniałem powtórnie...Kupując Tam, sprzedającym jest Emag czy to tylko pośrednik? Pytam bo tam jakieś inne podmioty są wpisane jako sprzedawcy...??

http://forum.benchma...nik-kupującego/

nie wiem czy mogę linkować konkurencyjne forum ale masz tu opisane większość. A co do sklepu to amazon jest bardzo pewny i również bardzo tani (raczej lepsza oferta niż ta którą dałeś)

ed: oficjalny polski sklep xiaomi to: https://mi-home.pl/

Ten post był edytowany przez GreenPasta dnia: 28 Sierpień 2019 - 18:05

#7 Użytkownik jest niedostępny   tobislawow 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 28 Sierpień 2019 - 18:23

Nie mam karty kredytowej i w tym temacie pełen konserwatyzm będzie aż w piachu legnę ;) , a po ostatnich perypetiach z Asusem, miałem problemy komunikacyjne z Panem ekspertem Czopkiem z Ole Ole a co tu mówić Panie o zagramanicznych klimatach :E
Musi być w Polsce coby głowa nie wymiękła, wiem że to złudne ale musi tak już zostać.
Coś trza będzie łyknąć, choć ten sklep nie przemawia do mnie...

#8 Użytkownik jest niedostępny   cincin27 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 28 Sierpień 2019 - 20:50

Sklep, który podałeś, to nie jest oficjalna dystrybucja. Emag jest pośrednikiem, sprzedaje tam bestcena/dragonist/nowmobile.

Tutaj masz oferty z polskiej dystrybucji: https://www.ceneo.pl/83394307;02514

#9 Użytkownik jest niedostępny   tobislawow 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 29 Sierpień 2019 - 13:08

Zobacz postcincin27, o 28 Sierpień 2019 - 20:50, napisał(a):

Sklep, który podałeś, to nie jest oficjalna dystrybucja. Emag jest pośrednikiem, sprzedaje tam bestcena/dragonist/nowmobile.

Tutaj masz oferty z polskiej dystrybucji: https://www.ceneo.pl/83394307;02514

Dzięki, ta kwestia zrozumiała :D
A co do telefonu, faktycznie to na Tą chwilę najlepsza oferta w kasie do 1500-bateria/aparat MI9T ??
Choć słuchawki trza se kupić... :hmm:
100zł jak nic po kieszeni.
A wiem że można dobre słuchawki dostać w zestawie.
W Zoom S były na fajnym poziomie+aparat+aku... :cool: ale pierdykną :E , dwa razy w ciągu 8 miesięcy, wieczorem działa, rano już odjazd :E
Kupując w sklepie np Emag pochodzący od Dragonist reklamuję w Emag, chyba że padnie to wtedy Dragonist przejmuję pałeczkę, a opcja z polskiej dystrybucji to już Taki Goldzik się robi :chlup:

Ten post był edytowany przez tobislawow dnia: 29 Sierpień 2019 - 13:23

Strona 1 z 1