Skocz do zawartości
Wybredniak

Telefon muzyczny / mulltimedialny do 1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jak w temacie, poszukuje smartfona z dobrym dźwiękiem na słuchawkach i dobrym wyświetlaczem. Przeznaczenie: (oprócz funkcji telefonu) muzyka, filmy, internet. Telefon musi posiadać wejście jack 3,5 mm. Nie zależy mi jakoś specjalnie na aparacie.

 

Najbardziej bym się skłaniał ku LG V30, ale czy to jeszcze dobry telefon w 2019 roku?

 

Zaciekawił mnie też Xiaomi Mi9t, ze względu na nowszą konstrukcję i fajny duży ekran bez notcha. Szkoda tylko, że nie ma slotu na karty pamięci i brak IP68.

 

Co byście poradzili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 9 T ma świetny ekran , ładnie zagra na słuchawkach i ma dobra baterię. Alternatywa to też np. Zenfone 5Z , ma bardzo dobry ekran IPS , gorsza baterie od mi 9T ale lepszy procesor i zagra trochę lepiej na słuchawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że V30. Co z tego, że V30 stare skoro ze snapem 835 więc wydajniejsze niż nawet Mi 9T PRO? Aparaty lepsze w LG, audio to całkiem odlot w LG, amoled, wodoszczelność (przeze mnie sprawdzana w praktyce, topione w błocie, wodzie, morzu, basenie i nic). Jedynie bateria w LG dupy nie urywa ale pozwala mi spokojnie ładować telefon co dwa dni bez intensywnego użytkowania. Intensywnie to mi na dzionek wystarcza bez kłopotu od rana do wieczora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cervandes poplynales :E

przeciez mi9t pro ma snapa 855, aparaty trzeba by porownac bo 2 lata robi swoje, audio ze wzgledu na DACa pewnie w v30 lepsze, bateria wiadomo ze xiaomi wygrywa, i ten ekran bez ramek :E mistrzostwo jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zo zwykłego juz mi9t to w 3dmarku ( gpu ) jest szybszy od lg v30., lg v30 tylko 170 tys w antutu - to lipa jak na te czasy w średniakach gdzie note 8 pro robi 290 tys.

 

mi9T 21 tys .

mi9t pro 390 tys vs 170 tys w lg v30 - Inna liga.

note 7 robi 140 tys i niewiele mniej od o lg v30.

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, tyle tych xiaomi, ze myślałem, że ten PRO to to samo co 9T po prostu a ten ma jakiegoś 6xx. Tak, poniosło mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły Mi 9 T czy Se tez jest pod wieloma względami lepsze og LG V30. Na pewno Xiaomi ma lepsze aparaty i bardziej wszechstronne. Mi 9 T gniecie go tez baterią . Procesory mają porównywalną wydajność ale xiaomi ma więcej RAM. Audio ok może być troche lepiej na LG V30 w końcu ma wbudowany DAC , ale Mi 9 SE również gra świetnie i badzo głośno na słuchawkach. Lg V30 to już dziadziu przy nich i mozna by tak sporo wymieniać co będzie lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...