Forum PCLab.pl: Telefon do 1000 zł z podczerwienią i bezprzewodowym ładowaniem - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Telefon do 1000 zł z podczerwienią i bezprzewodowym ładowaniem

#1 Użytkownik jest niedostępny   sarge16 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 28 Sierpień 2019 - 17:45

Witam,

jak w tytule. Potrzebuję telefon z bezprzewodowym ładowaniem i portem podczerwieni do stertowania urządzeniami. Nowy/używany bez różnicy. Obecnie posiadam samsunga S6 który posiada obydwie funkcje. Niestety upadł i szukam czegoś innego. Nowsze samsungi od S7 nie posiadają już podczerwieni. Może jakieś Xiaomi? Od biedy mogę zrezygnować z bezprzewodowego ładowania ale podczerwień tu mus. Jeszcze żeby miał dobry aparat i baterię minimum 3000mAh to już z miejsca biorę :P Liczę na Was starzy wyjadacze :E

#2 Użytkownik jest niedostępny   Makatak 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 28 Sierpień 2019 - 18:06

Jak dla mnie to jest to jakiś absurd i nie rozumiem potrzeby na coś takiego. Nigdy nie będziesz miał pełnej funkcjonalności pilota z takiego smartfona. Na https://www.mgsm.pl/...dvanced_search/ możesz sobie poszukać w filtrach telefony, które posiadają do łączności "IrDa", trochę tam tego znajduje, ale nie jakoś bardzo dużo, np. https://www.mgsm.pl/.../8/Honor-8.html

#3 Użytkownik jest niedostępny   sarge16 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 28 Sierpień 2019 - 18:17

Dzięki. Ja osobiście nie lubię kabli, w samochodzie mam uchwyt do bezprzewodowego ładowania, w domu to samo. Wkładam telefon i się ładuje nawet 10 watami jak nowszy S9 więc ciężko będzie mi z tego zrezygnować. Ze względu na pracę potrzebuję sterować różnymi urządzeniamina podczerwień. Uniwerslany pilot mi się nie sprawdza bo za długo trwa jego konfiguracja i często go zapominałem zabrać. A telefon zawsze jest przecież w kieszeni :E

#4 Użytkownik jest niedostępny   Makatak 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 28 Sierpień 2019 - 18:26

No niestety z tego, co widzę, to żaden nie ma ładowania indukcyjnego oprócz Motorola Moto X Force, a to chyba już zostało wycofane ze sprzedaży, jakieś pojedyncze sztuki na allegro widzę jedynie. Chyba raczej z tego musisz zrezygnować.

#5 Użytkownik jest niedostępny   sarge16 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 28 Sierpień 2019 - 18:44

Tak właśnie myślałem że będę musiał się zaopatrzyć w drugiego S6..... Nic dosłownie nie ma w normalnej cenie z tym czego potrzebuję. Z czasem będę polował na huawei p30 pro lub mate p20 pro. Mają to czego potrzebuję ale ta cena... Jak by ktoś jeszcze wpadł na jakiś pomysł to temat cały czas aktualny.

#6 Użytkownik jest niedostępny   Fonzie 

• Be cool like the Fonz...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Sierpień 2019 - 20:05

https://www.androida...blaster-858845/

Mate 10 pro też ma blaster...

Ten post był edytowany przez Fonzie dnia: 28 Sierpień 2019 - 20:14

#7 Użytkownik jest niedostępny   cincin27 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 28 Sierpień 2019 - 20:47

Trochę masz dziwne wymagania - 1000 zł i bezprzewodowe ładowanie?

Jakbyś dołożył drugie tyle to z PL masz Mi 9 albo za ~1400 z Chin.

Ten post był edytowany przez cincin27 dnia: 28 Sierpień 2019 - 20:47

#8 Użytkownik jest niedostępny   sarge16 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 29 Sierpień 2019 - 06:24

Mate 10 pro ma podczerwień ale dopiero mate 20 pro ma i podczerwień i lądowanie bezprzewodowe. Tylko cena oczywiście nie taka... Jak mówiłem chyba kupię drugiego S6 ewentualnie nowe Mi A3 i dołożę do niego cewkę indukcyjną pod etui. Nie działa to jak oryginalna, wbudowana indukcja ale ładuje telefon trzema watami. Jak pisałem telefon może być używany więc 1000 zł myślałem że starczy...

Ten post był edytowany przez sarge16 dnia: 29 Sierpień 2019 - 06:25

#9 Użytkownik jest niedostępny   huudy 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Sierpień 2019 - 10:10

Zobacz postMakatak, o 28 Sierpień 2019 - 19:06, napisał(a):

Jak dla mnie to jest to jakiś absurd i nie rozumiem potrzeby na coś takiego. Nigdy nie będziesz miał pełnej funkcjonalności pilota z takiego smartfona. Na https://www.mgsm.pl/...dvanced_search/ możesz sobie poszukać w filtrach telefony, które posiadają do łączności "IrDa", trochę tam tego znajduje, ale nie jakoś bardzo dużo, np. https://www.mgsm.pl/.../8/Honor-8.html

gadasz tak, bo nigdy nie miałeś doczynienia z klimatyzatorami w korpo chyba :E

23*C, Aneta już kaszle.

Strona 1 z 1