Skocz do zawartości
sarge16

Telefon do 1000 zł z podczerwienią i bezprzewodowym ładowaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jak w tytule. Potrzebuję telefon z bezprzewodowym ładowaniem i portem podczerwieni do stertowania urządzeniami. Nowy/używany bez różnicy. Obecnie posiadam samsunga S6 który posiada obydwie funkcje. Niestety upadł i szukam czegoś innego. Nowsze samsungi od S7 nie posiadają już podczerwieni. Może jakieś Xiaomi? Od biedy mogę zrezygnować z bezprzewodowego ładowania ale podczerwień tu mus. Jeszcze żeby miał dobry aparat i baterię minimum 3000mAh to już z miejsca biorę :P Liczę na Was starzy wyjadacze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest to jakiś absurd i nie rozumiem potrzeby na coś takiego. Nigdy nie będziesz miał pełnej funkcjonalności pilota z takiego smartfona. Na https://www.mgsm.pl/pl/advanced_search/ możesz sobie poszukać w filtrach telefony, które posiadają do łączności "IrDa", trochę tam tego znajduje, ale nie jakoś bardzo dużo, np. https://www.mgsm.pl/pl/katalog/honor/8/Honor-8.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ja osobiście nie lubię kabli, w samochodzie mam uchwyt do bezprzewodowego ładowania, w domu to samo. Wkładam telefon i się ładuje nawet 10 watami jak nowszy S9 więc ciężko będzie mi z tego zrezygnować. Ze względu na pracę potrzebuję sterować różnymi urządzeniamina podczerwień. Uniwerslany pilot mi się nie sprawdza bo za długo trwa jego konfiguracja i często go zapominałem zabrać. A telefon zawsze jest przecież w kieszeni :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety z tego, co widzę, to żaden nie ma ładowania indukcyjnego oprócz Motorola Moto X Force, a to chyba już zostało wycofane ze sprzedaży, jakieś pojedyncze sztuki na allegro widzę jedynie. Chyba raczej z tego musisz zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem że będę musiał się zaopatrzyć w drugiego S6..... Nic dosłownie nie ma w normalnej cenie z tym czego potrzebuję. Z czasem będę polował na huawei p30 pro lub mate p20 pro. Mają to czego potrzebuję ale ta cena... Jak by ktoś jeszcze wpadł na jakiś pomysł to temat cały czas aktualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trochę masz dziwne wymagania - 1000 zł i bezprzewodowe ładowanie?

 

Jakbyś dołożył drugie tyle to z PL masz Mi 9 albo za ~1400 z Chin.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mate 10 pro ma podczerwień ale dopiero mate 20 pro ma i podczerwień i lądowanie bezprzewodowe. Tylko cena oczywiście nie taka... Jak mówiłem chyba kupię drugiego S6 ewentualnie nowe Mi A3 i dołożę do niego cewkę indukcyjną pod etui. Nie działa to jak oryginalna, wbudowana indukcja ale ładuje telefon trzema watami. Jak pisałem telefon może być używany więc 1000 zł myślałem że starczy...

Edytowane przez sarge16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest to jakiś absurd i nie rozumiem potrzeby na coś takiego. Nigdy nie będziesz miał pełnej funkcjonalności pilota z takiego smartfona. Na https://www.mgsm.pl/pl/advanced_search/ możesz sobie poszukać w filtrach telefony, które posiadają do łączności "IrDa", trochę tam tego znajduje, ale nie jakoś bardzo dużo, np. https://www.mgsm.pl/pl/katalog/honor/8/Honor-8.html

gadasz tak, bo nigdy nie miałeś doczynienia z klimatyzatorami w korpo chyba :E

 

23*C, Aneta już kaszle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...