Skocz do zawartości
Bagiet2019

I5 9400f czy i7 2600

Rekomendowane odpowiedzi

Porównujesz stary procesor z nowym więc jakiej odpowiedzi oczekujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj budżet i allegro raczej odpada , bo tam jak wrzuca 2 dobre rzeczy to 3 kolejne będą słabej jakości. Chyba że szukasz używki, to musisz dobrze analizować co w środku siedzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić gotowy zestaw

Napisz nam co dokładanie tam siedzi w nim,podaj linka,ocenimy,doradzimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zasilacz:

 

Porządny i cichy zasilacz

 

POWER BLACK 650W 80+ PPFC 120mm FAN

 

Odpuść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tyle z tego co tylko poczytałem nie, tak jak pisze potrzebny komputer do szkoły dla syna i żeby gry także pochodziły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz watpliwy, karta tyle ze GTX 1660 ale juz jaka konkretnie tego tez nie wiemy (pewnie jakis 1 wentylatorowy wypierdek)

 

Odpusc. Przeciez mozna skladaka w normalnych sklepie komputerowym kupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje Ci wyjaśnić ze ten zasilacz to shit jak i większość składaków na alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem coś takiego na szybko :

 

a7a1d3152cc60ba0.jpg

 

Zawartość koszyka wychodzi 2850zł

Procek 6r/12 wątków, z zapasem wystarczy do gtx1660 , można coś go tam podkręcić , nawet na boxowym chłodzeniu, zależy jakie napięcie będzie wymagał do częstotliwości .

Ram sprawdzony przez sporą liczbę osób, kręci się dobrze, zawsze darmowa wydajność .

Płyta od gigabyte , poradzi sobie z tymi podzespołami , poleciłbym msi, ale podrożały mocno

Grafika 2 wentylatorowa , nie czytałem recenzji , może się okazać głośna, chociaż myślę , że w gtx1660 2 wentylatorowa konstrukcja będzie się spisywać

Zasilacz sprawdzony , zdecydowanie lepszy niż te noname co na allegro polecają, wersja 600w ponieważ jest tylko niecałe 20zł droższa od 500w , więc 100w więcej za 20zł więcej , moim zdaniem lepiej dopłacić .

Dysk polecany tu na forum , jako dobry i dość szybki dysk ( w przyszłości możesz dołożyć jakiegoś ssd lub hdd większego)

Obudowa przewiewna i nie za droga, wersja bez okna posiada 1 wentylator mniej a kosztuje 20zł mniej, więc wybór oczywisty .

Sklepy na ogół są w stanie złożyć komputer gratis/ za niewielką opłatą .

 

Widzę że do 3tys zł chcesz kompa, więc możesz dobrać dysk wd blue hdd 500gb za 109zł WD5000AAKX

i chłodzenie silentiumPc fera 3 , lub dołożyć do gelid phantom , wyjdzie z 140zł ale jest na prawdę wydajne .

Oczywiście wyżej podany sklep nie jest wyrocznią, złożyłem akurat tam bo ma konfigurator , więc mniej czasu mi to zajęło niż dodawanie do koszyka.

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://proline.pl/koszyk/a7f6910a

 

https://proline.pl/?n=kup-karte-graficzna-msi-1660-1660-ti-1650-odbierz-pada-xbox-one

 

3432 ,-

 

Po wpisaniu kodu rabatowego PROSET montaż za 1 zł .

 

https://proline.pl/koszyk/911be1f0

 

3397 ,-

 

[ z zasilaczem 500 ( w sumie spokojnie wystarczy do tego zestawu ) ]

 

Jak możesz wydać troszkę więcej weź Seasonic Focus 550 Gold ...

 

https://proline.pl/koszyk/8ab3dc63

 

3542 ,-

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz watpliwy, karta tyle ze GTX 1660 ale juz jaka konkretnie tego tez nie wiemy (pewnie jakis 1 wentylatorowy wypierdek)

 

Odpusc. Przeciez mozna skladaka w normalnych sklepie komputerowym kupic...

Ja jeszcze tylko dodam, cyt: "Windows 10 PL 64-bit w wersji z kluczem cyfrowym dla konsumentów" czyli piracki Windows, niezgodny z zasadami licencyjnymi Microsoft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę dodać coś od siebie - pamiętaj, że zestawy złożone na morele/ x-kom itp. nie posiadają w standardzie wgranego systemu operacyjnego. Zalecam zakup win 10 na pendrive lub, jeżeli masz możliwośc - pożyczenia od kogoś nośnika z systemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekGLA

Ja jeszcze tylko dodam, cyt: "Windows 10 PL 64-bit w wersji z kluczem cyfrowym dla konsumentów" czyli piracki Windows, niezgodny z zasadami licencyjnymi Microsoft.

 

Niekoniecznie pirat, moga miec licencje na dystrybucje takiej wersji (i pewnie maja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...