Skocz do zawartości
Malibu Shop

Perfumy męskie

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej lubie jak mój użyje po goleniu przemysławke, zapach cytrusowy przecudny. Długo się utrzymuje.

 

 

Jak kupowałam w sklepie to tak patrzyłam na to jak by to jakiś zabytek był i okazało sie strzałem w 10 Polskie nie znaczy złe ;)

 

Jak komuś cena nie odpowiada bo jest za niska jak na dobry produkt może nalepke dać typu Tom Ford itp.

Edytowane przez chauwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuję Waszej pomocy odnośnie próbek.

 

Przejrzałem kilka sklepów:

tagomago

perfumeria pl

perfumesco

e-glamour

dolce

iperfumy

 

Kiepsko ogólnie z próbkami, a chciałbym zamówić m.in.

Bentley For Men Absolute / Bentley For Men

Mugler Pure Malt / Pure Wood, Pure Havane

Givenchy Xeryus Rouge

Givenchy Pi

 

Czy możecie polecić jeszcze jakiś serwis godny uwagi? Najlepiej chyba wypada e-glamour z powyższych, jednak i tak większości z tych co chcę, to nie mają.

Gdzie najlepiej ostatecznie kupować perfumy? Czy któryś z powyższych sklepów czy może coś innego godnego uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No włąsnie mi się kiedyś te wszystkie davidoffy podobały, aktualnie juz mi sie nie podobają. I nie ma tutaj znaczenia czy jest to zapach damski czy męski. Sa to zapachy nudne, raczej z tych świeżych. Niestety ale są nietrwałe, co w porównaniu do ceny sprawia, ze jak dla mnie totalnie sie do dyskwalifikuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są zapachy świeże ale jednocześnie długotrwałe, przykładem jest tutaj Love Desire :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupi bruno pomarańczowy trzyma się dobrze, ładnie pachnie i nie kosztuje majątek. A LaRive to nie jest, chociaż i takie mam. Swojego czasu, p

Na koniec dnia w pracy dziewczyny chwaliły ładny zapach ;) a kosztują po 20zl :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A uzywa tu ktos tradycyjnej wody kolonskiej, bez atomizera? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad nimi, ale zniechęciła mnie trochę cena ;) Drogie, może kiedyś sobie kupię. Pisze o tych w niebieskiej butelce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feromonami się wspomagacie? a to nie podlega pod Art. 197 KK? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feromonami się wspomagacie? a to nie podlega pod Art. 197 KK? :E

No napisal, ze zebral na nie komplementy, ale nie dodal, ze do dzisiaj jest prawiczkiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, co to to nie :P Swojemu facetowi na pewno zapachu z feromonami kupowała nie będę. Wystarczą mu zwykłe perfumy :P Ostatnio obsession calvina kleina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem cały flakon Al Haramain L'Aventure. Panowie - polecam, polecam. Niby klon aventusa. Nie wiem, bo nie znam oryginału, ale na początku, to po kiepskim chemicznym cytrynowym otwarciu z czasem jest coraz ciekawiej. Po jakiś 1-1.5h zjazd cytrusów i wchodzi piżmo chyba i troszkę jakby jakieś słodkie drzewko :E, no i tutaj to już jest magia. Nie chce mi się o tej godzinie rozkładać tego na czynniki pierwsze, ale kto może, niech testuje, bo warto spróbować :thumbup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się butelka Dior Homme Sport i szukam czegoś podobnego: zapachu raczej z kategorii łagodnych, kwiatowo-owocowych, na pewno nic ostrego, agresywnego. Budżet w okolicach >300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się butelka Dior Homme Sport i szukam czegoś podobnego: zapachu raczej z kategorii łagodnych, kwiatowo-owocowych, na pewno nic ostrego, agresywnego. Budżet w okolicach >300zł

 

Dior Homme Cologne

Chanel Allure Homme Sport Cologne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...