Skocz do zawartości
Malibu Shop

Perfumy męskie

Rekomendowane odpowiedzi

Jest post poświęcony perfumom damskim. Niestety robi się z tego mały offtopic, bo rozmawia się tam też o perfumach męskich:P

 

Myślę, że dla porządku i schludności tutaj powinniśmy kontynuować rozmowę na temat perfum męskich. ;)

 

Mój ukochany zapach to Davidoff Cool Water;) Od początku mi "posmakował"... Choć szukam powoli jakiegoś alternatywnego zapachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój miły ostatnio wąchał Beckhama 'Instinct' i z zaskoczeniem w głosie stwierdził: - zobacz, pachnie lekko tytoniem, fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest post poświęcony perfumom damskim. Niestety robi się z tego mały offtopic, bo rozmawia się tam też o perfumach męskich:P

 

Myślę, że dla porządku i schludności tutaj powinniśmy kontynuować rozmowę na temat perfum męskich. ;)

 

Mój ukochany zapach to Davidoff Cool Water;) Od początku mi "posmakował"... Choć szukam powoli jakiegoś alternatywnego zapachu.

 

- no wiec ja juz dawno odkryłam Pleasures Estee Lauder w sztyfcie i w sprayu, co mój mężus zaakceptował. Wazne, ze dezodorant nie klei sie i da sie go zmyc bez problemu, czego nie mozna powiedziec o wiekszosci dezodorantów gorszej jakosci. Naprawde opłaca sie kupic raz a dobrze, niz 'oszczedzac' , ale nie miec z tego ani przyjemnosci ani pozytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje dziewczyny mowia mi abym nie uzywał tych wszysytkich pachnacych swiństw z drogerii. Njatrakcyjniejszy zapach mężczyzny to jego "naturalny zapach". Oczywiscie musi byc czysty, myć sie no i uzywac Antiperspirant obowiazkowo. Pot NIE (chyba że po seksie) ale naturalny zapach jest bardzo krecący. Tak przynajmiej mówi wiekszośc kobiet które znam blizej czy dalej.

 

:)

Edytowane przez Sajko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony zapach to Czysta Kobieta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój ulubiony zapach to Czysta Kobieta...

 

 

AMEN Bracie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój ulubiony zapach to Czysta Kobieta...

 

Alleluja , Amen i co tam jeszcze moze byc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, czystym być trzeba! ;)

 

A co myślicie o męskich Christian Dior Dune? Ostatnio sprzedaliśmy tego 2 sztuki, a nawet nie wiem jak pachną!:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda, czystym być trzeba! ;)

 

A co myślicie o męskich Christian Dior Dune? Ostatnio sprzedaliśmy tego 2 sztuki, a nawet nie wiem jak pachną!:P

 

- no a macie do zaoferowania perfumy w mniejszych opakowaniach niż 15 ml, bo wtedy sa one znacznie tansze? Mnie by interesowały przykładowo :Energizing Fragrance - Shiseido, dla pań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- no a macie do zaoferowania perfumy w mniejszych opakowaniach niż 15 ml, bo wtedy sa one znacznie tansze? Mnie by interesowały przykładowo :Energizing Fragrance - Shiseido, dla pań.

 

A Ty znasz faceta który konfekcjinuje naraz dawkę większą niż 15ml :hallucine::-O:hmm: ?

Edytowane przez Hetman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiego czegoś jak perfumy męskie ;)

Oksymoron?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiego czegoś jak perfumy męskie ;)

 

...no chyba że o Gejów(brrrrr) chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oksymoron?

 

Ja wiem czy od razu oksymoron? ;)

 

Po prostu to, co używają mężczyźni jest jakby "najniżej" w hierarchii kosmetyków.

 

1. Perfumy

2. Wody perfumowane

3. Wody toaletowe (i to właśnie są "perfumy" męskie) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiego czegoś jak perfumy męskie ;)

perfumy to też alkohol :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- no a macie do zaoferowania perfumy w mniejszych opakowaniach niż 15 ml, bo wtedy sa one znacznie tansze? Mnie by interesowały przykładowo :Energizing Fragrance - Shiseido, dla pań.

Niestety takich małych opakowań nie mamy.

 

Ostatnio sporo w telewizji Chanel Alure Homme Sport. Konsumował już ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio sporo w telewizji Chanel Alure Homme Sport. Konsumował już ktoś?

 

No ja to mam już z 1,5 roku... Bardzo ładny zapach. Kobietom też (głównie im) bardzo się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja to mam już z 1,5 roku... Bardzo ładny zapach. Kobietom też (głównie im) bardzo się podoba :)

Same pozytywy na temat tego zapachu słyszę;) Jak tylko skończy mi się Davidoff, chyba się skusze na te!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Same pozytywy na temat tego zapachu słyszę;) Jak tylko skończy mi się Davidoff, chyba się skusze na te!;)

Wiadomości prywatnych nie sprawdzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Same pozytywy na temat tego zapachu słyszę;) Jak tylko skończy mi się Davidoff, chyba się skusze na te!;)

 

Również nie słyszałem żadnej negatywnej opinii na temat tego zapachu. Nawet czegoś w stylu "może być" nie słyszałem :) Zdecydowanie polecam... Choć jego wadą może być zbytnia popularność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numerem jeden jest Acqua Armaniego, ze zrozumiałych powodów :D:red: .

Ale mam sentyment do wielu męskich zapachów - do Kenzo, Xeryusa (kiedyś sobie go kupię :P ), dłuuugo by pisać, tak jak o damskich.

 

A że Krootki mnie już wyręczył klasyfikacją zapachów to już nie będę o tym pisać :D .

 

edit - jeszcze do owych 3 dodałabym wodę kolońską, o czym napisałam w perfumach damskich.

Edytowane przez xandra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clinique Happy, Hugo Boss - mój typ!

Edytowane przez jurak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moje dziewczyny mowia mi abym nie uzywał tych wszysytkich pachnacych swiństw z drogerii. Njatrakcyjniejszy zapach mężczyzny to jego "naturalny zapach". Oczywiscie musi byc czysty, myć sie no i uzywac Antiperspirant obowiazkowo. Pot NIE (chyba że po seksie) ale naturalny zapach jest bardzo krecący. Tak przynajmiej mówi wiekszośc kobiet które znam blizej czy dalej.

 

:)

cos w tym jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...