Skocz do zawartości
racesupport

Astro A50 vs Steelseries Arctis Pro Wireless

Rekomendowane odpowiedzi

Które lepsze do gier? Szukam czegoś bezprzewodowego ze zintegrowanym mikrofonem. Chyba że jest coś lepszego?

Edytowane przez racesupport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Astro to szmelc, posiadałem A40 + mixamp i w grach jakoś tam byle jak ale grało lecz muzyka gra na tym gorzej niż jakiekolwiek słuchawki za 20zł, jak już to Steelseries ale nie wiem jak one brzmią.

 

Ps. muszą być koniecznie bezprzewodowe? pytam bo w tej cenie kupisz naprawdę dobrze grający zestaw do muzyki i gier oczywiście z bardzo dobrej jakości dźwiękiem.

 

Na przykład:

 

- Sound Blaster G6

- Beyerdynamic DT 770 pro lub 990 pro

- Blue snowball

 

W porównaniu do komputerowych pierdziawek nawet tych za 1500zł (£300) jakość dźwięku to niebo a ziemia, nigdy więcej komputerowych gówien nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. W międzyczasie kupiłem już Steelseries, grają super, w grach elegancko, nie mają takiego kopa jak wcześniejsze qpady na kablu z xonarem ale grają wystarczająco głośno. Nie jestem koneserem muzyki i jakości dźwięku, oczywiście zależało mi na wysokiej jakości ale przede wszystkim na bezprzewodowej łączności bo gram głównie simracing i przeszkadzały mi kable przy rozgrywce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Astro to szmelc, posiadałem A40 + mixamp i w grach jakoś tam byle jak ale grało lecz muzyka gra na tym gorzej niż jakiekolwiek słuchawki za 20zł, jak już to Steelseries ale nie wiem jak one brzmią.

 

Ps. muszą być koniecznie bezprzewodowe? pytam bo w tej cenie kupisz naprawdę dobrze grający zestaw do muzyki i gier oczywiście z bardzo dobrej jakości dźwiękiem.

 

Na przykład:

 

- Sound Blaster G6

- Beyerdynamic DT 770 pro lub 990 pro

- Blue snowball

 

W porównaniu do komputerowych pierdziawek nawet tych za 1500zł (£300) jakość dźwięku to niebo a ziemia, nigdy więcej komputerowych gówien nie kupię.

Astro A50 to nie to samo, co A40 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że a50 to szmelc.

Mialem to i to bylo najgłupsze zmarnowane 300 euro.

W grach jako tako to gra, design ładny, ale muzyka?

Pierw myślałem, że są zepsute, ale po wymianie na inne okazało się, że tak ma być. Każde słuchawki kablowe do 100 PLN będą lepsze. Poważnie .

Jei chodzi o bezprzewodowe, to naoew o żadne gamingowe szmelce, które nic poza przyciągającym malolatow designem nic nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mają takiego kopa jak wcześniejsze qpady

Kopa, czyli czego? Basu mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...