Forum PCLab.pl: Sporo błędów w dzienniku zdarzeń - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Sporo błędów w dzienniku zdarzeń Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   lukibossss 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 01 Wrzesień 2019 - 22:39

Siemka,
ogólnie komp mi działa ok, chociaż po przesiadce z ryzena 1700 na 3600 (na płycie b450 a pro od msi) mam problemy z bootowaniem, nie tylko ja, także staram się nie zwracać na to uwagi. Z ciekawości wlazłem w dziennik zdarzeń, a tu przywitała mnie cała kupa błędów... Dwa krytyczne to akurat chyba jak przypadkowo na chama odciąłem kompa od zasilania, także można olać, no ale pozostałe to już nie wiem o czym świadczą. Wiem, że wróżbitami nie jesteście, także mogę zrobić każdy test jaki chcecie żebym dowiedział się o co chodzi. No chyba, że to normalka a ja panikuję?
Screen z dziennika:
Dodaj obrazek
Pozdro

#2 Użytkownik jest niedostępny   Makavcio2 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Wrzesień 2019 - 01:02

Panikujesz :)

Jedyne, co tu brzydko wygląda, to jakieś błędy dysku, które dla świętego spokoju możesz sprawdzić przez smart dysku.

Ogólnie rzecz biorąc, dziennik zdarzeń to dobre miejsce do wyszukiwania rozwiązań problemów, a właściwie ustalania konkretnych źródeł problemów. Ty najpewniej żadnych problemów nie masz, a przynajmniej nie takie, które by ci sen z powiek spędzały ;)

#3 Użytkownik jest niedostępny   dawidoxx 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Wrzesień 2019 - 22:37

del

Ten post był edytowany przez dawidoxx dnia: 04 Wrzesień 2019 - 09:45

#4 Użytkownik jest niedostępny   unadarek 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Wrzesień 2019 - 16:36

Też mam masę dziwnych błedów i to na rysiu 1700 z x370.Powiem jedno windows 10 i amd jest dla wytrwałych i poszukiwaczy :E A tak poważniej znaczy to co piszę na początku jest poważne :E ale jak siedziałem na intelu 80% tych błędów nie było zawsze mnie zastanawiało co takiego ludzie piszą o zjeb... win10 teraz już wiem ;) amd i win10 to loteria :E i to ze wskazaniem że jakieś buble będą ,przygoda z amd w moim wypadku kończy się na tej platformie :E

Strona 1 z 1