Skocz do zawartości
lukibossss

Sporo błędów w dzienniku zdarzeń

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

ogólnie komp mi działa ok, chociaż po przesiadce z ryzena 1700 na 3600 (na płycie b450 a pro od msi) mam problemy z bootowaniem, nie tylko ja, także staram się nie zwracać na to uwagi. Z ciekawości wlazłem w dziennik zdarzeń, a tu przywitała mnie cała kupa błędów... Dwa krytyczne to akurat chyba jak przypadkowo na chama odciąłem kompa od zasilania, także można olać, no ale pozostałe to już nie wiem o czym świadczą. Wiem, że wróżbitami nie jesteście, także mogę zrobić każdy test jaki chcecie żebym dowiedział się o co chodzi. No chyba, że to normalka a ja panikuję?

Screen z dziennika:

vDDk02Y.png

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panikujesz :)

 

Jedyne, co tu brzydko wygląda, to jakieś błędy dysku, które dla świętego spokoju możesz sprawdzić przez smart dysku.

 

Ogólnie rzecz biorąc, dziennik zdarzeń to dobre miejsce do wyszukiwania rozwiązań problemów, a właściwie ustalania konkretnych źródeł problemów. Ty najpewniej żadnych problemów nie masz, a przynajmniej nie takie, które by ci sen z powiek spędzały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

del

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam masę dziwnych błedów i to na rysiu 1700 z x370.Powiem jedno windows 10 i amd jest dla wytrwałych i poszukiwaczy :E A tak poważniej znaczy to co piszę na początku jest poważne :E ale jak siedziałem na intelu 80% tych błędów nie było zawsze mnie zastanawiało co takiego ludzie piszą o zjeb... win10 teraz już wiem ;) amd i win10 to loteria :E i to ze wskazaniem że jakieś buble będą ,przygoda z amd w moim wypadku kończy się na tej platformie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...