Skocz do zawartości
forresty

Kłopot z powiadomieniami

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kopot z powiadomieniami. Coś usypia telefon i powiadomienia mail dochodzą z opóźnieniem albo jak otworzę dopiero ekran. Czasem jest samo powiadomienia na ekranie a nie ma dźwięku. nie wiem już co z tym robić. Wyłączyłem oszczędzanie energii, oszczędzanie danych i dalej to samo. Gdy telefon poleży z 15min zaczyna się problem z powiadomieniami. Ktoś ma jakiś pomysł? Może jest jakaś apka która wymusza wysyłanie tych powiadomień?

 

edit: aplikacje wymuszajace notyfikacje też nie pomogły. Reset telefonu też nie rozwiązał problemu. Za cholerę nie mogę się dokopac do przyczyny. Czasem jak odsłonię ekran to pojawia się komunikat 'sprawdzam pocztę' i wtedy wczytuje powiadomienia. o prostu najwyraźniej coś ten telefon usypia

Edytowane przez forresty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki telefon i ktory android posiadasz na nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w ustawieniach oszczędzania energii czy aplikacje z którymi masz problem nie mają włączonej tej funkcji.

Jak tak to wyłącz optymalizację baterii dla tych apek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w ustawieniach oszczędzania energii czy aplikacje z którymi masz problem nie mają włączonej tej funkcji.

Jak tak to wyłącz optymalizację baterii dla tych apek.

 

 

No już to zrobiłem dawno temu i niestety nic to nie daje. Generalnie to powiadomienia dzwonią po 10-15min . Przynajmniej dziś takie doszło po całonocnej bezczynności. Czasem nic nie dochodzi i dopiero jak otwieram ekran to widzę że program sprawdza pocztę i wyświetla powiaomienie. Android 7 na pokładzie. Podejrzewam że to jakiś błąd systemowy bo wielu ludzi ma ten sam problem. Niestety u mnie nic nie pomaga z resetem telefonu również

Edytowane przez forresty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P_M_

Jeśli telefon jest podłączony do wifi, nie mam problemu. Na lte jest, ale mi to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli telefon jest podłączony do wifi, nie mam problemu. Na lte jest, ale mi to nie przeszkadza.

 

Ja nie mam jak podłączyć się do wifi niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P_M_

Ja nie mam jak podłączyć się do wifi niestety

Rozumiem, ale podejrzewam, że to gdzieś tutaj jest 'pies pogrzebany'.

Jakieś oszczędzanie transferu albo bateryjki.

Edytowane przez P_M_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...